Pýcha a předsudek (1995) (seriál)

Pardon, ale tohle je opravdu na mě moc. Totální patlanina všeho druhu. Tohle by se mělo nejlépe vymazat a nechat původní film "Pýcha a předsudek" s dokonalou Kierou Knightley.

Noční můra v Elm Street (2010)

Nová předělávka, které se mi hodně líbila a myslím si taky, že i povedla. Nechápu hodnocení ostatních, co by jste jako chtěli? Vzpamatujte se. Film jsem viděl poprvé a o Fredym a o těch předchozích filmech jsem nic nevěděl co nebo proč. Ale to je vlastně jedno. Nový remake starého Freda se opravdu povedl a myslím si, že si to zaslouží daleko lepší hodnocení než jen 47%. Jediná chyba snad tohohle filmu byla ta, že zemřela ta bloncka.

Dallas (2012) (seriál)

Velkolepá podívaná, legendární seriál o kterém tvrdila Nova, že se opět vrátí. Podle mě je to spíše zase další B-čkový seriál na který kouknete pokud máte volno. Za mě 3***.

Nic nás nerozdělí (2012)

Hodně slušné sousto, ale ne na tolik abych z toho byl uplně hotový. Skvělé herecké obsazení a především nápad, který mě opravdu nadchl. Musím ještě napsat, že mě hodně silně okouzlila herečka Naomi Watts, která vždycky podá suprový výkon u kterého je to sláva na to koukat. Nic méně velkolepé, ale někde až moc dlouhé.

King Kong (2005)

Velkolepá výprava, která ze začátku působí poněkud dost nudně, ale celou situaci zachranuje king kong a prostředí ve kterém žije.

Kdo přežije - Jeden svět (2012) (série)

Naprosto skvělá řada se zatraceně pěknýma holkama a jedním gayem, kterému bych napálil.

Ostrov (2005)

Fantastické, ale ne zas tak dokonalé jak jsem si představoval.

Atlas mraků (2012)

Dlouhou dobu jsem čekal na film, který mě oslní tak jako tenhle. Opravdu vynikající a kouzelné dílo, které se náramně povedlo a myslím si, že by to těch pár Oscarů mohlo shrábnout. Neuvěřitelně poutavé, kouzelné, překrásné a fantastické vyprávění z jednoho děje do těch dalších. Mé první domněnky u tohohle filmu byly opravdu špatné, když jsem se podíval na ukázku. Kladl jsem si otázku proč vydali tuhle slátaninu. Ale šeredně jsem se mýlil, film se mi zaryl do paměti a udělal mi tam takový chaos, že jsem rád že to vůbec natočili. Opravdu obdivuhodné dílo. Klidně bych mohl říct, že tenhle film shrábne pár Oscarů a zapíše se do top filmů roku 2012. Protože tohle je opravdu božské dílo. Nádherný "smíšený děj" s velmi dobrým hereckým obsazením. Délka filmu mi ani tak nevadila, bylo to spíš dobře, že to bylo tak dlouhé aspon jsem se mohl kochat tou krásou co byla uvnitř toho filmu. Krásná hudba, opravdu bravozní, kterou jsem už dlouho u nějakého filmu neslyšel. Za mě 95%.

Hvězdný prach (2007)

Krásná pohádka s krásnou Claire Danes.

Expresní zásilka (2012)

Příjemné překvapení. Rozhodně nejlepší rychlovka tohohle roku.