Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Rychlé, přehledné a v některých situacích smutné. Je to prostě jedna větší akční rychlovka, která se náramně povedla. Sice je tam pár chyb, ale na ty klidně zapomenu. Kdybych měl hodnotit samotný příběh... tak to by bylo za průměr, což jsou 3***. Ale díky té akci, výbuchům a kulkám zvedám na 5*****. Protože tohle stojí opravdu za shlédnutí.PS: Připomnělo mi to trochu "Terminátora" v nějakých scénách.

Plivu na váš hrob (2010)

Tohle je hodně slušná a rychlá záležitost. Pár chlápku provede hřích a hned za to zaplatí! Tohle se mi opravdu líbilo.

Bídníci (1998)

Sice staré, ale přesto pozoruhodné a dá se na to stále ještě dívat s úsměvem na tváři.

Terminator Salvation (2009)

Hodně akce, hodně robotů a hodně kulek proletávájí filmem. To je snad vše co drží film nad vodou. Opravdu skvěle povedené, ale kdybych měl mluvit o ději.. Tak to je jiná káva. Efektivně strhující, ale dějově velmi slabé.

Město (2010)

Nehorázně nudné a unavující. Doporučuji všem, kteří nemohou usnout.

127 hodin (2010)

Zatím opravdu nejlepší herecký výkon, který jsem kdy u Jamese viděl. Málem jsem bulel jak malej, což dokazuje jen to, že film je opravdu perfektní a ještě s Jamesem? Why not.

Chuck (2007) (seriál)

U 5.série zvedám na plný počet hvězdiček, protože to opravdu stojí za to!

Angličtina - Extra (2003) (seriál)

Super, jako pomůcka na angličtinu opravdu super. Někdy dokonce i vtipné.