Muž v ohni (2004)

na tie roky dobry film. trochu psychopaticka kamera,,ale nie za hranicu unosnosti.

Kaskadér (2024)

dialogy ,scenar uplna sracka. vizual , kamera strihy na oskara. samozrejme ,ze sa snazili navodit atmosféru  nejakej fakt lasky, co ale vobec nefungovalo. tam , v muzikaly la la land, tam to bolo prave a na urovni - ze gosling, tam to bolo naposledy zatial co to malo vsestrannu kvalitu.

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

primitivna p....covina - uz od zaciatku vedecke zdovodnenie. ale vizual dobry. a mozno to neni stupido primitivne, iba je to pre maximalne 12 rocnych.

Abigail (2024)

spicka. original spracovane, top nafilmovane. nebudes sa sekundu nudit.

Barvy zla: Červená (2024)

neuveritelne ,ze je to polsky film.  klobuk dole.  film ma iba tak 2% nezmyslov, tj ani si ich nevsimnete

Godzilla Minus One (2023)

kvalita. skoda toho japonskeho patetickeho kvaziherectva. ale aj to bolo o 90% zredukovane oproti inym jap.filmom.

Barbar (2022)

medzi horrormi to bolo top. skoda , neucia reziserov robit aj koncovky, a menej priblble reakcie hercov.

Krotitelé duchů: Říše ledu (2024)

no. zaciatok otrasny, hollywoodsky zdevastovany, ako vysinuta parodia. neskor je to celkom zaujimave, ale scenar by som vylepsil este.  zabudli na tajomnost a potencial napatia tohto nametu. ale nieco tam z toho nakoniec bolo. film posobi uponahlane, asi to chcelo 2 filmy.

Dědictví (2020)

vlastne rozmyslam co tomu vytknut. scenar je fajt dobry. ale chcelo to este lepsiu reziu. rozbehne sa to az na konci.