Creed (2015)

ako to dokazal. filmy s rambom upadali kazdym dielom a pritom to mal sly pod kontrolou. a vlastne rocky IV bol vrchol a dalej som to uz nepozeral. bol som si isty ze to posere ako rambov. ale teraz som to vsetko pozrel, a..aaa....a ou my god. hlavne 5 a creed mali nieco do seba. neviem ci to tou nostalgiu, ale s tou to tocili aj oni urcite..tak sa to krasne doplna. este teda spomeniem fantasticku kameru, v ringu, najlepsia so vsetkych rocky. a hudba top spicka. som najvacssi kritik pokracovani, ale ked ja davam 5* tak ... a este..jednu vec: goodbye...zbohom rocky.

Sing Street (2016)

pfuuu tak to bol naaaarez. prekvapilo to poriadnee. hudba ... no geniovia toto poskladali. a neni to iba o hudbe, su tam myslienky a najde sa kazdy. ale hudba hlavna rola. krasny namet, podarene. skoro 5 hviezd.!

Králové hor (2015)

nieje to ani film, skor urcita moralna rozpoviedka. keby sa vystrihali casti s ludmi, bol by to uzasny docu film a nic by mu nechybalo bez slov. jedna, dve scenky z divociny su take jedinecne, ako najlepsie dokumenty o prirode. dokonca aj teraz neviem, ako by to urobili trikovo, ale tiez nechapem odkial maju zabery... za to 4 hviezdy

Traded (2016)

bohuzial, film je nedorobeny. v druhej polovici to posobi, akoby by boli omylom vystrihnute urcite pasaze . a hromadia sa aj nelogicke reakcie postav a rambo nesmrtelnost.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

filmy s tymto nametom boli doteraz fakt shit. tento snimok to ale pojal realisticky a je to presvedcive. a dokonca s nevtieravou davku humoru a emocii. technicky klasika hollywood poctivo.

Lída Baarová (2016)

velmi dobra technika filmu, kamera. a umelecky dobre vykradnute historicke temy. zrazu akoby fasisti hrali aj inee vojny o ktorych sa v ziadnych vojnovych dokumentoch nehovori :))) kto to chce historicky vypitvat a z kritizovat, a rozumie tomu...tak si asi tento film neuzije.))

Provinění (2016)

je to spracovanim ****. defekti co tu davaju ** a nizsie..su typicky vyplod chorej csfd, ktorej bodovanie a preferovanie par uzivatelov pomocou primitivneho systemu bodovania , nici normalne hodnotenia. je to uplne ok film, vyborny. kazi to iba predzavercna scena s alpacinom, uplne zcestna , naivna. zaver to trochu napravuje.

Demolice (2015)

TAk toto prekvapilo , bol to riadny naklad. keby tam bola lepsia hudba, co tento film vyzadoval..tu najlepsiu hudbu co ta unesie az niekam,... tak by to bolo jasne za ****

Já, pomsta (2016)

noo je to sto krat nafilmovany ten isty scenar. ale pre 15nast rocneho co takych filmov este vela nevidel, tak bomba vec. ma to par okamihov, na oddychovku v pohode ok pozret. scenar nebol zly, ale akoby to naschval chceli natocit tak nalahko.

Rodinný film (2015)

ma to zvlastnu melancholicku atmosferu. mohol by to byt vlastne nemy film. slova su tam zbytocne.