Projekt Adam (2022)

No... Doufejme, že Ryan Reynolds nezačne chrlit filmy jako Bruce Willis. Zatím k tomu má docela našlápnuto, filmy v koopu s Netflixem jsou opravdu nevydařené, plytké, až je z toho jedno velké mrzení. Tenhle film je dobrý nápad, rozhodně tedy z popisu, bohužel už nápad nikdo dobře nezpracoval. Nedokážu vlastně ani určit, kdo je cílovka tohoto filmu.. Je to rodinný film? Scifi? Akčňák? Další film, kde Ryan hraje jen sám sebe?

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 5 (2017) (série)

No... Po neskutečné čtvrté sérii je tahle pátá trochu matoucí. Přechod z psycho VR do budoucnosti je možná i na mě trochu moc. Připomíná mi to trochu Archera (náhodné změny prostředí v sériích), místama to má Red Dawrf vibe. Vlastně nevím, jestli teda tuhle sérii ohodnotit pozitivně nebo spíš negativně.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 3 (2015) (série)

Třetí série si zaslouží pátou hvězdu za ty skvěle natočený bitky. Vývoj seriálu a postav je celkově obdivuhodný, při tom rozsahu (počtu a délce dílů).  Hlavně musím ale ocenit provázanost MCU, včetně propojení s tímto seriálem. Opravdu klobou dolů před tím, kdo to celý vymyslel.

Jack Reacher (2022) (seriál)

Konečně dobrá uzavřená série, která nekončí napínavým skoro otevřeným koncem.  Postavy maj fajn vývoj, a zároveň jsou hezky předvídatelné, děj dobře ubíhá... No a pak jsou tu přece ty naprosto skvělý bitky, přestřelky a akční scény.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Na film je potřeba se dívat jako na komiksovou záležitost. Nelze se na něj dívat jinýma očima a hodnotit jej jinak. Pokud od toho budete čekat cokoli jiného (než námrd, a komiksovku Franka Millera), tak bude akorát zklamanej a film si ani trochu neužije v celé jeho kráse.

Superman a Lois (2021) (seriál)

Spojení rodinného příběhu/dramatu s pubertálními syny, klasického rejpání Lois do podeřelých věcí a Supermana, překvapivě funguje. A funguje to dobře. Po dlouhé době seriál, kde postavy nejednají iracionálně a naprosto mimo mísu (snad to druhá série nezkazí).

Tvář vody (2017)

Asi nejkrásnější a nejdojemnější příběh o lásce, jakej jsem kdy viděla.

Klub rváčů (1999)

I po novém shlédnutí po letech, mi to stále připadá jako jeden ze zbytečně přeceňovaných filmů. Obecně stejně jako vše dle knih Chucka Palahniuka.

Hromkočky hřmí (2020) (seriál) odpad!

Proč by někdo takhle trapně a hrozně prznil původní skvělý seriál?