• Mysteriózní

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Vyborne herecke vykony, ale inak nevyrazny film, bez nejakej jasnej dejovej linie (iba si tak ide a ide 2 a pol hodiny) a na konci klasicky tarantinovsky krvavo-komedialny finish (ved ako inak). Clovek caka od Tarantina viac, toto bol zatial jeho najslabsi pocin. Bez Lea a Brada v hlavnych ulohach by to malo este o hviezdicku menej, ale jasne, film je stale lepsia volba ako drviva vacsina chobotin, na ktore v kinach lakaju, ked mam chut si vypytat naspat peniaze za listok do kina..

Dovolená za trest (2014)

Sandlerovky mam rad, aj ked boli uz aj slabsie, tento je vydareny. Paci sa mi, ze do filmov dava rodinne hodnoty a vie tieto veci podat fakt uprimne, ako keby to ani nehral, potom clovek aj vela minusov odpusti. Pri tych vsetkych nepochopitelnych a kvazi-vtipnych vulgarnych srackach, co dnes amici chrlia jeden za druhym, su Sandlerovky stale vacsinou stavka na istotu, Grown Ups, Just Go With It a Blended sa u nas doma pozeralo uz vela krat a este sa aj vela krat bude.

Život (2017)

Neuveritelna vtakovina tento film, cele zle, nelogicke, jednu hviezdicku davam za efekty a prvych 20 min, inak o nicom. Extremne inteligentna forma zivota, ktora si nevie ani otvorit dvere, dycha kyslik, ale bez problemov funguje v otvorenom vesmire, atd... Podla hercov som si vravel, ze to nemoze byt zle, mozno zbytocne ocakavania, ale urcite zbytocne stravenych 100 min mojho zivota.

Sázka na nejistotu (2015)

Vyborny film, vyborne obsadenie, vrelo odporucam vidiet. Mali by si to pozriet vsetci ludia, nech sa vie kto je kto a co je dnesne USA.

Padesát odstínů černé (2016)

Mal som velmi nizke ocakavania, ale ono to vobec nebolo az take zle:-). Niektore momenty celkom funny, vacsina taka priemerna, niektore casti nudne. 3 z 5 si to podla mna zasluzi, parodie ja mozem a tato nebola ani uplne stupidna :-D.

Interview (2014)

Na tomto som sa dost pobavil! Podarena komedia:-). Videl som to 3 krat a pozriem znova.

Děda je lotr (2016) odpad!

Dobre hodnotenia tohto filmu na csfd sa nedaju vysvetlit inak - ako tak, ze distribucna firma si tu plati recenzentov, ktori umelo zdvihaju hodnotenia naozaj priemernych filmov a ludia potom na ne idu do kina, aby aj dobreobsadene polosracky, ktorych vyroba stoji velke peniaze - zarobili aspon na naklady.. Tu to ma 75%, na imdb 5.9/10, co je dost velky a podozrivy rozdiel. V prospech imdb hovori to, ze sa ocividne ovplyvnuje o dost tazsie, kedze hodnoti x nasobne viac ludi a tak je celkove hodnotenie hodnovernejsie. Csfd spravte si tu poriadok, umoznite hodnotit viac ludom, budu aj objektivnejsie hodnotenia. To, ze tento film ma u vas 75% je nonsens a minimalne pre mna znamena, ze pre hodnotenia si pojdem odteraz na imdb.

Bojovník (2015)

Vyborne urobeny film, Jake znova zahral ako pan, len troska moc citove a sentimentalne. Urcite jeden z tych lepsich filmov, co su momentalne v kinach, ale citovo dohnane do nezmyselneho extremu.

Ant-Man (2015)

Vyborny film pre vsetky deti a dospele deti!:-) Ako velmi trefne poznamenal kamarat, s ktorym som bol na tom v kine - filmy sa uz daju tocit zrejme uplne o hocicom. Komiksakom sa to lubi, ostatni si radsej vyberte nieco dospele.

Co s láskou (2014)

Po vzhliadnuti s mojou polovickou ma napadlo, ci Nicholas Sparks nie je pseudonymom nejakej pomatenej zienky trpiacej navyse ADHD, lebo aby chlap dal dokopy takyto pribeh - to sa prieci vsetkej logike.. Teraz aspon viem, ze Sparks je v podstate Danielle Steelova s vajcami a dam si na neho do buducnosti pozor, jeho diela by mali obsahovat upozornenie For Women & Gay Men Only. Ked film skoncil som bol taky nasraty, ze som ani nevedel zaspat a to sme to dopozerali pomaly o 3 rano, a ked som zaspal, rano som sa zobudil znova nasraty, takze tak..