Star Trek: Do neznáma (2016)

Konečně originální příběh který nesází jenom na dávno odvyprávěné.

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Nebudu předstírat, že jsem viděl všechny řady, ale 1-2 ano. Jako zábava na sobotní odpoledne to je docela fajn, ale rozhodně to není show o vaření. Tohle je reality show do morku kosti, a když mě vcelku bavily záběry z kuchyně tak ty zákulisní intriky už ani tak moc ne, pravidělně jsem je přeskakoval. Polovina tohoto pořadu je jenom tak na oko aby se neřeklo, ale to pochopíte už v průběhu prvního dílu. Bohužel co se týče jednotlivých řad je tento pořad zajímavý spíše pro účastníky než diváky. Koncept se v jednotlivých řadách děsně opakuje a málokdy přijde nějaká opravdová novinka. JInak řečeno pokud jstě viděli jednu řadu, jakoby jste viděli všechny.

One Punch Man (2015) (seriál)

O tom, že se jedná o zábavný animák nemá smysl se dohadovat, ovšem má i pár jasných mínusů. Jako parodie na všemožné superhrdinské filmy to funguje víc než perfektně, hlášek a "podivných" scén je tu halda, bohužel po chvilce sledování začíná být seriál poměrně repetitivní.

Kouzelníci (2013)

Stokrát viděné klasické schema jenom nepatrně jinak provedené. Originální to rozhodně není.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Za mne super, ve všech těch Marvel filmech, které už mi pomalu lezou krkem je tohle příjemná změna. Jasně je to temné až na půdu a sem tam nějaká barva by určitě neuškodila´, ale jinak jednoznačně jeden z těch lepších komiksových zážitků. Jen je trochu škoda, že fim byl jednoznačně hodně prostříhán, protože některé scény nedávají moc smysl. Jednoznačně palec nahoru, není to dokonalý film, ale většinu Marvel produkce to za mne osobně strčí do kapsy. Mimochodem ty teasery na další 3 postavy DC univerza mě docela potěšily, jen z toho Aquamana mám rozporuplné pocity.

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Za mne jde první sérii AHS, která prvoplánově staví na šokování. Ta série prakticky neměla příběh, takže se stavělo na okamžitých akcích. Série si pořád drží slušnou úroveň, ale od nové řady doufá v ucelenější příběh.

Purpurový vrch (2015)

Zdlouhavé, předvídatelné a víceméně nudné. Tady mě GdT docela zklamal, ale jeho rukopis jde cítit na míle daleko.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Po první sérii tak 50%. Seriál je hodně poutavý, ale navíc strašně utahaný. Situace v těch 10ti dílech se dokonce opakují a co jsou ony filmy zač nám napoví až poslední díl. Jinak se 10 dílů pouze představují postavy a jejich motivy. Snad bude druhá série trochu víc akčnější.

Spectre (2015)

Nechci říct, že je to špatná Bondovka, ale je neuvěřitelně pomalá. Těch 150 minut se strašně vleče a prostě to vůbec nepůsobí moc úderně. Nejzajímavější z celého filmu je asi úvodní scéna. Za mě proto průměr.