Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Těšil jsem se o to víc jsem byl zklamán. Děj je absolutně nulový, v půlce vypínám a jsem ze srdce rád, že jsem na tento snímek nešel do kina. Svět z Harryho Pottera musí nabídnout daleko víc, než 2 hodinovou přehlídku zvířat. Za mě obrovské zklamání. Raději se ponořím do knih a filmu Harryho a zapomenu, že se něco podobného natočilo a to nemluvím o dvou dalších pokračování.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Pokud bych měl vybrat ten největší odpad na televizních obrazovkách, máme zde horkého kandidáta.

Příchozí (2016)

Od filmu jsem čekal víc. První půlka byla skvělá a diváka bavila ovšem za velmi slabé finále, které mě tak zklamalo nemůžu dát vyšší hodnocení.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Já se ptám proč...za mě úplně zbytečná vsuvka a to se pokládám za fanouška SW. Takových filmových klišé v jednom filmu jsem už hodně dlouho neviděl. Jak herecký výkony tak scénář na mě působily až komicky a když vezmu, že jsem film shlédl asi na 4x, a to jsem se snažil tak nemůžu jít s hodnocením výš btw. CGI efekty film určitě nezachrání. ** dávám za vcelku přijatelný konec tím myslím návaznost na episodu IV, ale to je opravdu málo.

Tajný život mazlíčků (2016)

Vím, že postupem věku je těžké objektivně hodnotit animované filmy. Na druhou stranu jsem nedávno shlédnul Zootropolis a ten mi nastavil laťku opravdu vysoko. Takových to animáků už jsou tucty proto nedám víc než **

Westworld (2016) (seriál)

Westworld u mě dopadl jako většina seriálů do kterých se poslední dobou pustím, nabušený začátek, který ale postupně ztrácí dech a stane se z něj nastavovaná kaše. Nepomůže tomu ani poslední díl první série, který měl kvality začátku, ale zde končím nebudu se pouštět dál protože je mi jasné, že dalších x dílů spadne do průměrných vod, na to nemám čas, mám ještě tolik restů...

Agent Carter (2015) (seriál)

Druhé setkání s Marvelem je ještě větší tragédií než předchozí zkušenost. Zápory se opakují, předvídatelnost a šíleně hloupý scénář. U druhé série už to byl opravdu velký boj ale nakonec jsem to dokoukal, jediné klady které můžu najít je postava Howarda Starka a dobově vykreslený New York. Snad se to dalšímy filmy od Marvelu zlepší protože tohle přelouskat dokonce bylo jedno velké utrpení.

Ant-Man (2015)

Opět příjemná změna a musím dodat, že nová postava Ant Mana se mi moc líbí a hlavně má neskutečný potenciál. Michael Douglas byl výborný, Marvelu se opravdu daří výběr hvězdných herců do vedlejších rolí viz. Redford, Russell, Douglas. Akorát ta Evangeline Lilly se asi nikdy nenaučí hrát, už v seriálu Ztraceni jsem jí nevěřil ani nos mezi očima.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Rozhodně slabší než předchozí Avengers ale stále kvalitnější než samostatné filmy. Hromada akce i postav mě stále baví a už jsem pochopil úspěch Marvelu i když musím dodat, že já jím nikdy velký fanda nebudu. Btw. jedno z nejlepší cameo Stana Lee.

Creed (2015)

Ať se tento film jmenuje třeba Paulie nebo Adrian, prostě je to Rocky 7. Sly předává boxerské žezlo a je to jedině dobře, na filmu už je cítit, že nemá co nového divákovi nabídnout ale je natočený citlivě tzv. nepřehnaně. Za mě velice příjemný odchod Stalloneho, který byl ozdobou a nesmrtelnou legendou této boxerské série.