Modrý kód - Polojasno (2018) (epizoda)

Nadprůměrný díl poslední z druhé řady. samozřejmě některé osudy otevřené pro pokračování. Já jsem zvědavý na další díly s ohledem na rozhovor se scénaristkou Lucií Paulovou , kterou po osmdesátém díle vykopli. Do osmdesátýho dílu tomu dávala Prima prachy a pak s mottem český divák si zvykne na postavy a pak se jich drží bude klesat kvalita a rozpočet. Tak dnad to nebude moc poznat.

Specialisté - Sebeobrana (2018) (epizoda)

Prvních patnáct minut opravdu hodně vyspělá seriálová filmařina, no a pak už jen dvě věci - jasný pachatel a pseudopokus o psychologickou dramatizaci postavy jinak skvělého Zadražila, který zastřelil neozbrojeného.

Modrý kód - Velké váhání (2018) (epizoda)

Mírně nadprůměrný díl, kde byly asi nejvýraznější Sandra Nováková jako odcestovatelka/neodcestovatelka a Mery Laurin vs Hušbauerova ex.

Dabing Street - Inzerát (2018) (epizoda)

Kapitán Filcka jako úděs hned na začátku, přesto díl, který byl kapku lepší než ten předchozí.

Inspektor Max - Svědek (2018) (epizoda)

Lehce nadprůměrný díl, protože obsahoval minimum imbecilit, ale ani to nemá uzavřený konec.

Dáma a Král - Smrt na dlouhých vlnách (2018) (epizoda)

Dneska lehce nadprůměrný díl s malým náhledem do světa radiokomunikace, ale zase žádná logika dedukce, prostě Hádek ukázal na pachatele a basta.

Autosalon (2005) (pořad)

Určitě jeden z nejlepších pořadů své kategorie, čímž je důkazem, že se stále vysílá, zatímco ostatní vznikají a zanikají. Recenze aut jsou z filmařského hlediska určitě top, ale komentáře moderátorů časem sklouzly do totální přehnané šaškiády a exhibice.

Kristína: Si pre mňa best (2016) (hudební videoklip)

Chytlavá písnička v barevném klipu natáčeném v Praze a s Kristinou v dvojroli. Originální to není, ale hezky se na to kouká.

Polda - Samí zrádci (2018) (epizoda)

Mírně nadprůměrný díl třetí řady, inspekce byla přehrávající, sledovaná prostitutka přehekající a Kolesárová sexy.

Milenky - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Marcinková, Norisová, Pauhofová - obsazení the best of Slovakia v dané věkové kategorii. Milenky se mi zdají jako o třídu lepší vztahovka než ateliérové pásově vyráběné Paneláky a Růžové zahrady, ikdyž nejsem úplně cílový divák, protože celé to je takový malý slovenský Sex ve městě čili vztahy, sex,láska z pohledu ženského. Zdá se mi to celkově inteligentnější a odvážnější témata, dialogy jsou přirozenější, postelové scény reálnější ( čili aspoň topless ikdyž cudně bez pohledu na bradavky). Zaujalo mne to, ale do děje první díl nevtáhl.