Dr. Ludsky - Hranice ovládání (2011) (epizoda)

Konec stejný jako rozporuplný hrdina. Marihuana akce byla vtipná a já konstatuji, že to byl fajn seriál a posílám na Slovensko uznání. Maštalír je borec.

Dr. Ludsky - Kráska a zvíře (2011) (epizoda)

Tentokrát plno hezkých ženských v jednom díle. Vztahovka převažuje nad doktorskou linkou 3:1. Fantastická je němá role na pět sekund české kolegyně Hany Vágnerové.

Dr. Ludsky - Sterilní pravda (2011) (epizoda)

Případ inspirovaný skutečnými případy sterilizace romských žen, ikdyž se to tady vyvrbí trochu jinak. Herecky a režijně to je lepí a lepší. Peterovi Bebjakovi asi začínají chystat nějaké to slovenské vyznámenání pro přínos kultůře.

Dr. Ludsky - Ludsky & Ludsky (2011) (epizoda)

Setkání otce a syna ... celkem dobře dramaticky zvládnuté. Případ autonehody od začátku celkem průhledný.

Rychlý prachy (1998) (pořad)

Ve své době osvěžující reality show, kde i ten Petr Rychlý vypadal snesitelně. Show stojící na dobrém nápadě, jen těch výživnějších úkolů mohlo být více.

Dr. Ludsky - Žena nikoho (2011) (epizoda)

Trochu drastické téma mrtvé rodičky ( i týrané?) , kde nejsvětlejší bod kde jsem se zasmál od srdce byla chlastací scéna kam napochodovala Dominika Kavashová.

Rapmasters: Slizkej had (1993) (hudební videoklip)

Trochu mi to připomnělo anketu ve Studio 6 asi v 6:45 ráno, kdy se ptali diváků jakou písničku by zazpívali šéfovi až dnes přijdou do práce a nějaká korespondentka tam uvedla tuhle pecku. Tenhle song je špička, ale ten videoklip s těma počítačovejma pravěkejma parádama to trochu sráží.

Team - Držím ti miesto (1990) (hudební videoklip)

Ve své době hudební pecka, která zní dneska taky dobře, ale na tom videoklipu se zub času trochu podepsal, ale zase ne tolik.

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Lehce nadprůměrný seriál, který je sice kopírováním celkem moderních věcí ze zahraničí a snaží se být seriálem doktorským, akčním, kriminálním, romantickým, komediální ale matematicky nejvíc asi je to vztahovka, ikdyž ne špatná. Maštalír je asi současná megahvězda ( možná mu šlape na paty Koleník)

Kazatel Kalašnikov (2011)

Impozantní životní story Sama Childrese, který začal jako exmukl a gauner a feťák , našel boha a stal se celkem úspěšným podnikatelem ve stavebnictví, pak humanitárním pracovníkem až regulerním válečníkem za děti v Africe a tam působí dodnes. Jenže tenhle nemastný neslaný americky korektní film není úplně dle mého gusta a způsob vyprávění mi nepřišel moc poutavý, takže body dolů a nezachrání to ani hodně dobrý herecký výkon Butlera.