The Smell of Us (2014)

Ode dneška koukám na skateboardisty trochu jinak :-) ,,, film o bezcílné mládeži s prkny, kteří nemají jiný nápad, než si přivydělávat homosexuální prostitucí. Syrové, sexuálně otevřené, beznadějné. Scéna s nahatou sedmdesátiletou matkou - šílenost ( asi nikdy jsem neviděl starší nahou herečku ...herečku?)

The Masseuse (2004)

Něco jako smysluplnější inteligentní erotický film s pornoherci a pornoscénami?

Aein (2005)

Jednoduchý příjemný korejský romantický film , kde hrají jen dva herci ( + jeden a zbytek komparz) a dialogy a procházky prokládají množstvím milostných scén - žádná hra světla a stínů ale hezky oku lahodně na první dobrou, nicméně nazvat to erotickým filmem je asi přeháňka.

Air Force One (1997)

Americký prezident jako akční bourák , který nepotřebuje secrete service, cia, fbi ani pobřežní hlídku - všechny teroristy zmákne sám ( včetně arcilotra Gary Oldmana). Vysoká dávka patetismu a patriotismu spíše podprůměrného filmu.

Dr. Dokonalý (2012) (seriál)

Slovenský House ještě víc než Dr.Ludský.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Nejlepší ze série protože: 1) supr zápletka 2) útěk z nacistického Německa 3) nejvýživnější kaskadérské kousky a honičky 4) špičkování otec vs. syn 5) parádní hudba jako vždy 6) exteriéry

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Nejslabší ze série přesto s několika ikonickými momenty. Pro mne asi nejzapamatovatelnělší scéna hostiny s opičíma hlavama.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Film, kterým začíná jedna z nejlepších filmových dobrodružných sérií. Originální, vtipné, skvěle obsazené, svižné, zábavné, strhující.

Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2017 (2017) (pořad)

Hororový úvod s tanečním vystoupením žen v igelitu byl velice působivý, ale nejsem si jistý zda si nespletl čas a místo, protože jsem nepochopil souvislost s festivalem. Oficiální znělka byla hrozně jednoduchá až blbá až to bylo dobrý a výstižný. Vorlíček oceněn jako jedna z mála českých megahvězd. Jeremy Renner byl fajn, ale jako megahvězdu ho vzhledem k ne/známosti moc nevnímám, takže nejvíc jsem zvědavý na slovenský film Čára s Maštalírem. Slovesnký režisérský mág si odnesl taky cenu.

Ztracené město Z (2016)

Průměrný film, který nenaplnil má očekávání. Nečekal jsem akčního Indyho, ale ten děj plynul nemastně neslaně i na moje skromné očekávání. Čekal jsem obrazově přenádhernou Amazonii na úrovni špičkových dokumentů, ale nějak jsem se nedočkal. Čekal jsem trochu lepší pointu než jsem se nakonec dočkal. Svým způsobem film, který přenáší velkou snahu hlavního hrdiny do marného trápení i na diváka jako jsem já.