Dr. Dokonalý - Časovaná bomba (2012) (epizoda)

Případ průměrný, nejvýživnější je konfrontace Ludského a manželky s jejím novým přítelem Dušanem. Funguje to jako tragikomedie. Jednu hvězdu navíc dávám za bandžídžamping Ludského se záběry selfiekamery - u toho jsem se přiblble usmíval.

Dr. Dokonalý - Iluze (2012) (epizoda)

Lehce nadprůměrný případ, kde se mihne jako sexy právnička Danica Jurčová - ta nikdy nezklame.

Dr. Dokonalý - Spáč (2012) (epizoda)

Nudnější případ, takže tenhle díl zachraňuje tragikomická vztahovka v rodinném a osobním životě Doktora Daniela Ludského.

Dr. Dokonalý - Privát (2012) (epizoda)

Pokračování Ludského začne tím lepším - dobrá zápletka ( kolabující mladá studentka), vtipné momenty ( krádež silikonů jako pravá groteska ) , osobní linka, pěkný holky ( Dominika Morávková Zelníková numero uno ) Druhá řada začíná celkem dobře.

Nezlomný (2014)

Spíše průměrný 2SV film, nicméně celkem hezky se na to kouká, vizuální stránka je fajn na pohodu, žádná syrovost z toho nečíší. Hodně nevěrohodné se mi zdáli scény z internačního tábora, kde velitel neměl nic jiného na práci než týrat a celý den pozorovat našeho hlavního hrdinu. Americký rukopis a šablonovitost je hodně znatelná, ale i tak konstatuji, že to byl celkem příjemný na koukání film, jehož největší hodnota spočívá v tom, že je inspirován skutečným osudem Louise Silvie Zamperiniho. Jo a nejzajímavější věcí je, že to režírovala Angelina. ( tak to u mne zabodovala)

Vlk z Královských Vinohrad (2016)

Taková svérázná tečka za kariérou jednoho z nejlepších českých režisérů v podobě hodně osobité autobiografie alá umělecký hodně nízkorozpočtový film. Moje oblíbenkyně Pauhofová tady hrála asi minutu a půl, Bartoška minutu, Jiří Mádl furt. Životopis bez jeho filmů s několika styčnými body: Cannes 1968, pokec s STB, emigrace, svatby, návrat. Ještě že to má snesitelnou stopáž, protože tenhle film není pro většinového diváka.

Pěstírna - Atrapa (2017) (epizoda)

Vysoce demokratický konec, kdy si diváci mohou zvolit ze dvou možností: Skončilo to dobře nebo Skončilo to špatně. Nic víc. A to jsem tohle musel pochopit až z rozhovoru s režisérem, protože mně osobně to nedocvaklo, myslel jsem, že bude ještě nějaký díl.

Dr. Ludsky - Hranice ovládání (2011) (epizoda)

Konec stejný jako rozporuplný hrdina. Marihuana akce byla vtipná a já konstatuji, že to byl fajn seriál a posílám na Slovensko uznání. Maštalír je borec.

Dr. Ludsky - Kráska a zvíře (2011) (epizoda)

Tentokrát plno hezkých ženských v jednom díle. Vztahovka převažuje nad doktorskou linkou 3:1. Fantastická je němá role na pět sekund české kolegyně Hany Vágnerové.

Dr. Ludsky - Sterilní pravda (2011) (epizoda)

Případ inspirovaný skutečnými případy sterilizace romských žen, ikdyž se to tady vyvrbí trochu jinak. Herecky a režijně to je lepí a lepší. Peterovi Bebjakovi asi začínají chystat nějaké to slovenské vyznámenání pro přínos kultůře.