Jesus Christ Vampire Hunter (2001)

Kultovní sračka. Kdyby se ti amatéři lépe snažili, mohla to být bomba. Většina filmu je naprosto trapná, ale jsou tam i pasáže, které musíte milovat (rozhovor s třešňovým zmrzlinovým pohárem, telefonování matky Marie, magor stahující kůži z lesby,...). Prostě veliká škoda, že se tak skvělý námět neproměnil v geniální film. Chtělo by to remake:-) Co se týče muzikálové části, tak za to stojí akorát rockový song na konci. Jinak se ve filmu moc nezpívá a většinou tam nepochopitelně hraje hnusná elektronická hudba, která u mě vyvolává pocit zvracení. Prostě jedna velká neproměněná šance. Jak by to asi vypadalo, kdyby se toho ujali Trey Parker a Matt Stone???

Hawk mstitel (1980)

Hrůzostrašná britská fantasy. Herci děsiví, až to bolí. Poutavost příběhu nikde, až by jeden usnul. A debilita filmu tak velká, až by se jeden smál i smutným věcem. Nejvtipnější jsou ty strašné sci-fi zvuky - úplně jako z blbých televizních pohádek České televize. Jedna hvězdička za snahu, za žánr a za tu extrémně rychlou (a extrémně trapně sestřihanou) lukostřelbu. Snad kdyby tam byly aspoň nějaké ty sličné polonahé či zcela nahé děvy, tak dám i dvě hvězdičky, ale takto... no o ničem.

Světová invaze (2011)

Zachraňte vojína ufona není špatný film. Akorát je blbě natočený, přímo kokotsky nasnímaný a hraje se tam příliš na emeríckou strunu. Takže podtrženo sečteno se na to skoro nedá dívat.

Pokání (2007)

Tohle Pukání vzniklo zjevně, když někdo vypukal pořádného jointa. Nevím, zda má na svědomí to zpřeházené dějství spisovatel či scénárista, ale scénář je teda dojebaný řádně. Keira je jediný důvod, proč jsem u té spatlané mozaiky vydržel až do konce.

Nude Nuns with Big Guns (2010)

To samé, co předchozí Guzmanův film Run Bitch Run. Takové sympatické tarantinovské porno, ale něco tomu prostě chybí. Většina koz i ženských stojí za hovno a dialogy i atmosféru by to chtělo trochu více potarantinovštit. Kytarová hudba však nemá chybu. Na začátku jsem si myslel, že to bude ještě lepší než Run Bitch Run, protože scéna, kdy jeptiška po Desperadovsku vypráví knězi, jak tajemný cizinec (také jeptiška) vystřílí zločinecké hnízdo, byla docela dobrá. Bohužel si film nedrží poutavost a tempo po celou dobu stopáže.

Kull dobyvatel (1997)

Strašný průser. Chudák tatíček Howard se musí obracet v hrobě. Nechápu, proč prostě nevezmou kteroukoliv povídku a nenatočí ji se stejnou atmosférou a citem - tak jak byla napsána. To platí i pro Conana. Oni se ti scénáristé zřejmě domnívají, že mají na to, vytvořit nový příběh stejných kvalit jako od Howarda. Leda HOVNO. Kull je příběhově úplně mimo a Sorbo ho hraje jako blbého manekýna. Přesto je to pořád fantasy a kdo má ten božský žánr rád, ten se musí spokojit i s málem. Tak moc toho zase natočeno není. Za hezké masky, ještě hezčí hérečky a především za působivou kombinaci rockové kytary a symfonické hudby dávám převeliké 3 hvězdičky. Film sám stojí samozřejmě za prd, ale když se to vezme jako taková levná pohádka pro dospělé, tak to špatné není. Rozhodně lepší než stará dobrá (hrozná) Red Sonja.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Ještě lepší než Rychlí a zběsilí. Sice je to pořád jenom debilní kravina, ale natočené je to svižně. Akční scény jsou dobré, ale stupidní dialogy místy prudí. Scénář bez mozku taky zrovna nepotěší. Drogový král Brazílie a nechat se takhle nachytat na švestkách, to je snad blbý vtip. Táhnutí trezoru na laně dvěma osobáky, to měl být asi vtip roku, ale budiž. Vypněme si mozky (abychom dosáhli IQ průměrného tuningového fandy této filmové série) a užívejme si čistou akci plnou pěkných aut a ještě pěknějších prdelek. Obzvláště ta Gal Gadot stojí za prohlédnutí.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Tupá americká propaganda pro zasmání. Nějak se nám ve filmu Amíci zapomněli zmínit o Tálibánu, který tam založili, vycvičili a ozbrojili. A z pochopitelných důvodů z příběhu taky vynechali Usámu bin Ládina, který se po vyhnání Rusů dostal s americkou podporou s Tálibánem k moci. No a samozřejmě, že jsou tu Rusové zobrazení jako bezcitní vrazi, co zabíjejí civilisty. Jak jinak. Vždyť Amíci přece o pár let později v té samé zemi vůbec nevraždili.

Podfukáři (2013)

Moc pěkná a poutavá podívaná. Nebýt toho neuspokojivého blbého konce s kolotočem, tak dám i pět hvězdiček. Takto působil film značně nedotažený. Celou dobu se budovalo něco, co nakonec divák ani nedostal. Nasrat!

Sněžní andělé (2007)

Takový divný film s neočekávaným koncem. Vlastně všechny postavy se chovaly neočekávaně. Kate Beckinsale je skvělá. Film doporučuju všem jejím odpůrcům, co tvrdí, že neumí hrát.