freddyreddy

Student

3 body

<< předchozí 1 2
    • 15.5.2019  00:51
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Bezesporu nejlepší seriál, který jsem měl kdy čest zhlédnout. Tomuhle mistrovskému kousku nechybí lautr nic. Napětí, akce, krev, vtip, emoce, intriky, zvraty ... Dlouho dobu jsem považoval Hru o trůny jako něco, co nelze překonat.. jenže to jsem nevěděl, že v roce 2019 objevím WD. Jop, já vím. Stydím se, že jsem si dovolil podívat na první díl až nyní. Tenhle seriál mě tak chytil, že jsem bezmála za 14 dní zhlédnul 7 serií a rozhodně v tomto tempu hodlám pokračovat až do posledního dílu. Už teď ale vím, že na 10. serii se budu těšit mnohonásobně víc, jak na GOT. A kdo nedal 5*? Buď to vzdal po 2. (stále rozjezdové) serii a nebo je autistický hovado.

• 22.1.2019  17:50

Naprosto fantastický díl, během kretého jsem si dokázal oblíbit hlavní postavu epizody víc, jak hlavní postavu celého seriálu. Velká škoda, že toto nebyl první díl celé serie, ale jen vsuvka, ve které bylo vše vysvětleno. Každopádně nejlepší díl 2. série.

• 21.12.2018  00:53
    Aquaman (2018)

To je tak, když vezmete Khal Droga, hodíte ho do vody, aby plaval, k tomu přidáte sexy zrzku a rajcovní MILFku, pak to okořeníte vedlejším záporákem černé pleti, k tomu si vymyslíte mýtickou godzillí chobotnici na opuštěném ostrově z Jurského parku, všemu dáte modrej filtr, aby to vypadalo, že je to pod vodou a nakonec tam prcnete armádu všemožných potvor a stíhačky ze Star Wars. K tomu je třeba ještě zatřást kamerou při každé scéně, kdyz Khal prdí bublinky. Výsledek? Dost hustě nadupanej akčňák se superhrdinou, který tu ještě nebyl. Film si na nic nehraje a dost přímočaře diktuje divákovi, co se mu má líbit. Pátá hvězdička za tu fantastickou první scénu, kde mamina zmydlí vetřelce uprostřed obýváku.

• 14.12.2018  22:04

Trailer mě nijak nenadchnul. Hodně jsem se bál té vizualizace, ale obavy z epiletického záchvatu, který měl dle očekávání přijít během pár minut sledování, byly zbytečné. Divák si velmi rychle zvykne na trhavý styl a v polovině filmu se to již jeví jako (ne)obyčejný animák. Musím říct, že jsem opravdu nadšený. Filmu nechybělo absolutně nic. Vtipy střídaly akci a ta zas vtipy. Vizualce a hudba fantastická. Dost možná zde máme kultovní film, který přichystává ornou půdu pro všechna studia, která se nebudou bát vlítnout do podobě animovaného stylu. Hodnocení, které film má zde na csfd je absolutně odpovídající. Snad si jen dovolím rýpnout do ostatních, velmi kladných recenzí - s ostatními Spidermany opravdu srovnávat nelze, tenhle film je totiž z jiné dimenze. Zasloužených 5*.

• 22.10.2018  01:48

Skvělý béčkový film na zabití jednoho večera!

• 11.8.2018  21:51

Auta mají Buráka, Já padouch má Mimoně, Úžasňákovi mají JackJacka.

• 29.7.2018  22:27
    Plán útěku 2 (2018)

Neskutečná sračka..

• 17.2.2018  14:44

Přeplácaná hovadina, moc černý na můj vkus. Za mě nejhorší Marvelovka ever.

• 26.10.2017  21:14

Boží!

• 11.10.2017  02:28
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

"My turn"

• 5.9.2017  20:16

Naposledy jsem takhle čuměl s otevřenou pusou, když někoho zabili, při Red wedding..

• 25.8.2017  16:08

Motherfucker

• 23.8.2017  20:44
    Temná věž (2017)

Velmi příjemná jednohubka, která nikoho neurazí. Záleží, co od toho očekáváte. Kvalitní CGI, sem tam nějaký vtip (kupodivu vtipný), klasické klišé. Proč ty 4* nedat?

• 8.7.2017  23:59

Amazing spider-man, který to nepotřebuje mít v názvu! Snad nejlepší marvelovka po Deadpoolovi. A jestli je MJ, myšlena, jako Mary Jane, tak to potěš prdel :D. A určitě počkejte na poslední (2.) potitulkovou scénu, vážně stojí za to. :)

• 30.5.2017  22:37

Šílený, nadupaný blockbuster. Guyův styl do týhle fantasy prostě neskutečně sedí. Ta hudba, zvuk, CGI, akce.. tohle je nepopsatelný. Prostě se vyserte na nějaký děj, běžte do toho s tím, že chcete jen akční film a za to vám ručím, že dostanete nejlepší akčňák roku!

• 12.4.2017  15:05
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Opět další masterpiece z dílny HBO. Oni prostě ty seriály umí, točí je v takovém uměleckém duchu, záběry, charaktery postav, okolí, detaily, vše je prostě opět v prvotřídní kvalitě! Myslím, že si tuto jízdu užije i pánské obecenstvo, díky několika hodinám záběrů na krásnou Nicole Kidman, nebo Shailene Woodley. Co se týče konce, tak to pro mě byl mírný šok. Jsem rád také za odhalení onoho mistery otce malého Ziggyho. Jednoznačně 5*

• 28.11.2016  02:46

Mně se to moc líbilo! Kluci z Hollywoodu zase světu ukázali, jak CGI pokročila vpřed a viděli jsme směs těch nejlepších vizuálních efektů přítomnosti! Příběhově parádní novej hrdina, těším se na *SPOILER: strange, jak honí Lokiho! :) Pozor, doporučuji počkat v kině na potitulkovou scénu (jsou 2, jak po hlavních titulkách, tak po těch závěrečnejch)

• 24.9.2016  23:09
    Orel Eddie (2016)

Krásnej emotivní pohádkovej příběh, kterej se opravdu přihodil. I přesto, že v 88. podmínky byly trochu jiné, tak je třeba Michaela Edwardse obdivovat. Šel si za svým snem a splnil si ho, tohle by měla být motivace každého z nás, protože když si za něčím půjdeme, tak toho jednou dosáhneme a jestli je to rekord britský, nebo světový, tak to je uplně jedno, protože nejdůležitější je ten osobní rekord a toho Michael dosáhnul. Film je trošku oslazenej, ale moc hezkej.

• 5.7.2016  19:56

Tuctovej film, zbytečné pokračování. Respektive, šlo to udělat mnohem lépe. Film je plný klišé, max 2 dobré vtipy, matka mimozemšťanů - parádní zhovadilost. Ale tak člověk se zas úplně nenudil. Ještěže jsem měl tu slevu z cool ticketu, jinak by to za to nestálo.

• 27.6.2016  01:33

Tak to mě po.... Geniální film! Skvostně natočené, perfektní dabing, brilantní lenochodi, parádní jízda, prostě fantazie! :D

• 31.5.2016  15:16
    Ronaldo (2015)

Hezky udělaný dokument, ale všechny ty dialogy a řečičky jsou děsně přitažený za uši. Těžko říct co je výmysl scénáristů a co realita. Věřím však, že je Ronaldo skvělý a milující otec a člověk, který se snaží pomáhat, ale jako fotbalistu budu mít vždy radši Messiho. Nicméně klobouk dolů před oběma, protože oba jsou neskuteční...

• 15.5.2016  20:43

Niki Lauda byl kupodivu skvělý tah. Líbí se mi nevšední téma, na které nejsme u komiksovek zvyklí. Občanská válka je originální, dechberoucí podívaná. Někdo bude fadnit Kapitánovi a jeho bandě, někdo zase Iron-Manovi a novému Spideymu. Jsem rád, že se takový plnohodnotný film obejde i bez úchyláků z vesmíru a podobných klišé. Jen mi tam trošku chyběl ten Hulk no, beztak víc než Kapitán America to můžeme nazvat Avengers: Civil War - nejspíš jen úhel pohledu. Nicméně myšlenka Marvelu z poslední doby sjednotit hrdiny do jednoho světa a prolínat různé příběhy mezi jednotlivými filmy je geniální, jen tak dál! 5* of course

• 19.2.2016  19:36
    Deadpool (2016)

Dostal jsem to, co jsem očekával a ještě víc! Deadpool je parádní jízda, která vás nenechá nadechnout se od úvodních titulků po závěrečnou scénu. Jako akční superhrdinovský film je Deadpool mírně podprůměrný, ale jako parodie, komedie a satira, je ku*evsky super. Za mě 5,5* a doporučení komukoliv, kdo se chce udávit smíchy.

• 12.10.2015  22:46
    Ulice (TV seriál) (2005)

What the fuck ???

• 12.10.2015  22:45
    Atentát (TV seriál) (2015)

Absolutní sra*ka v podání naší oblíbené TV Hovna. Nevím jestli je lepší si pustit všech 2891 dílů Ulice a nebo tohle...

• 11.10.2015  13:03

Do Harryho mi nikdo jebat nebude! Tenhle film, příběh a kniha je moje dětství. Od malička jsme si s kamarády ve škole hráli na kouzelníky s klacky, které jsme našli na zemi, když jsme šli ráno do školy. Svět, který Rowlingová vytvořila, má neskutečné kouzlo a uchvátí nejednoho diváka a čtenáře. Samozřejmě kniha a film jsou trochu něco jiného, ale oboje je neskutečně výjimečné. Když v roce 2011 vyšel poslední díl, bylo mi již 15let, a tak se na svět Harryho Pottera člověk kouká trochu jinak, ale ta nostalgie a svět je prostě na tolik uchvacující, že bych ani jednomu dílu nedal méně jak 5 hvězd!

• 13.8.2015  09:26
    Fantastická čtyřka (2015)

Chtěl sem vás všechny varovat ať ušetříte za vstupenku do kina, protože premiera v Anglii byla o týden dřív, ale komentáře se zpřístupnily až teď. Takže kdo to čtete: Nechoďte na tuhle sračku všech sraček! (Btw. Já komixovky miluju!)

• 2.7.2015  22:10
    Equalizer (2014)

Dlouho jsem přemýšlel, jestli tomuto snímku dát 5 hvězdiček. Nakonec si mě dostal. Parádní film, oddechovka se vším všudy. Bez zbytečného zbržďování a překvapivě i bez scény, kdy hlavní postava dostává na prdel a nám jí má být líto, ale ona nakonec zázračným způsobem téměř prohraný souboj vyhrává. Washington si prostě celou dobu suveréně pohrává se zločinci. Neni moc co kritizovat. Palec nahoru!

• 26.8.2014  21:23
    Želvy Ninja (2014)

2 hvězdičky pro Megan (. )( .) ! 2 hvězdičky pro film.

• 21.8.2014  14:30

Suprová letní komedie. Nejlepší závěrečné titulky, co jsem kdy viděl!

<< předchozí 1 2