Vybíjená (2004)

Velmi dobrá a svižná komedie se sportovními momenty, které zaujmou a mají říz a šťávu díky samotné vybíjené. Film opravdu srší vtipem a v nečekaný moment se vytasí s hvězdou největšího kalibru (např. Chuck Norris). Byl jsem opravdu velmi mile překvapen. :-)

Maturita (2013) odpad!

Přemýšlel jsem, jestli komentář vůbec napsat, ale nakonec ho píšu. Prakticky všechny postavy jsou zde vyobrazeny jako úplní ko*oti (a to je slabé slovo) a že vůbec nevědí která bije v jejich zaměstnáních. Studenti jsou taky úplně mimo a jejich představy a myšlenky jsou hodně za hranou normálního myšlení. Možná měl být film vtipný a možná i absurdní, ale na mě to fakt nezapůsobilo. Odpad! je to nakonec zasloužený, protože je to opravdu absurdní a sem tam nějaký vtípek to nezachrání. Začínám opravdu litovat toho, že jsem si ten film pustil...

Deadpool (2016)

Moc jsem se na Deadpoola těšil! Strašně moc a hned od první vteřiny mě nezklamal! Deadpoola jsem si fakt užil a těším se, až si ho pustím zas. ;-)

MasterChef (2012) (pořad)

Musím uznat, že na druhou/aktuální/2015 řadu se dá koukat. Na tu první se koukat opravdu nedalo, ale ta nová je pro mě příjemným překvapením. Sice je to stále ukecané, ale má to už určitou kvalitu a svoji tvář. Opravdu mě to teď příjemně překvapilo a začínám to opravdu sledovat. Začíná to být zajímavé a napínavé. Opravdu to je teď koukatelné. :-)

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Sice to není jako jednička, ale pořád je to zábavná komedie u které jsem se nasmál prakticky do sytosti. :-D Změna prostředí byla zajímavý impuls a stupidita studentů byla občas až zarážející, ale i tak pozitiva předčila negativa. ;-) Jednička byla lepší, ale dvojka taky stála za to. :-)

Wilsonov (2015)

Takhle svérázný film, jsem už dlouho neviděl. Ale mě se líbil. :) Co mohu hodně vyzdvihnout je hudba. Byla na české poměry (podle mého) nezvykla, ale skvěle doplňovala atmosféru a moc se mi líbila. :)

Chipmunkova dobrodružství (1987)

Podle mého je tenhle film zapomenutý poklad, kterému už bude skoro 30 let. Na kazetě (VHS) ho opatruji opravdu jako poklad, protože s českým dabingem je to podle mého lepší než v originále a písničky jsou krásnou třešničkou na tomhle filmovém dortu.

Jurský svět (2015)

Na tento film, jsem byl hodně zvědavý a musím říct, že nezklamal! Hned při prvních tónech hudby, která byla prakticky totožná s hudbou z jedničky, mě to příjemně naladilo skoro až na nostalgickou vlnu. Navíc když pak v druhé půlce filmu se to s odkazy a místy známími z jedničky začalo jenom hemžit, tak to bylo opravdu super! Bylo ale taky krásně vidět, jak jsme jako druh zranitelní a že při nějaké pohromě se z nás stává velmi slabá oběť pro dravce. A navíc, jestli nás něco zahubí, tak náš vynález, protože zkřížit T-Rexe a velociraptora, dva největší predátory doby dinosaurů, může napadnout jenom blbce. Film byl ale prostě dobrý a dobře navazuje na jedničku a pro mě rozhodně předčil druhý a třetí díl. Navíc (ještě) fungující park vypadal fakt dobře. ;-)

Stážisti (2013)

Musím říct, že jsem se na tenhle film těšil a s každou minutou jsem si film užíval čím dál tím víc. Komedie byla hodně příjemně laděná a s trochu (ne)očekávaným koncem. Opravdu jsem si film užil! A ten famfrpál byl hustej! :-D