Spiklenci slasti (1996)

něco tak úchylnýho si jiný hodnocení nezaslouží:)

Calvin a Frannie (2006) (TV film)

zoufale konvenční snímek o mateřství, rodičovství, manželství a problémech s tím spojených, bla, bla, bla...kdo neviděl x podobných, zaměnitelných snímků, ať se přihlásí - hmm, nikdo:)

V jako Vendeta (2005)

Poselství tohohle snímku je velmi silné, ale přijde mi, že tvůrci to brali tak smrtelně vážně, až to přepískli. Malinko nadhledu by tomu neškodilo, zvlášť v závěru, který je hodně protahovaný, vpodstatě se neustále dokola mluví o tom samém (a ukazuje se to samé)..kouknu na to ještě jednou, ale zatím 3 a malinkej kousek:)

Divočina (2006)

Madagaskar jsem neviděla, ale dost jiných animovaných filmů ano - a myslím, že si Divočina nezaslouží tak nízké hodnocení..vtípků je tam dost, grafické provedení se mi líbilo...rozhodně mi to pokaždé (jak to teď dávaj na HBO často) zvedne náladu a to je pro mě víc než dost:)!

Producenti (2005)

Protože nesnáším teatrálnost a přehnanou třpytivost typických amerických muzikálů, sledovala sem Producenty jen tak po očku..a sázela dvě hvězdičky...potom ale nastoupil Hitler jako transvestita a já musím alespoň o jednu zvýšit:) Ta část fakt stojí za vidění (původní verzi jsem neviděla).

Okrsek 13 (2004)

akce na výbornou, snaživá kamera, ale dialogy jsou občas jakoby hluché a nechtěně směšné..

Zeptej se prachu (2006)

Takhle to dopadne, když se sejde nudný scénář, ospalá kamera, ordinérní hudba a unylé herecké výkony. Nuda na entou, nenašla jsem jediný moment, který by stál za to.