Kong: Ostrov lebek (2017)

Samuel L. Jackson moc špatných filmů nemá, ale tuhle roli si za rámeček asi nedá. Role zelenýho mozku, který pro jednoho vojáka či kvůli pomstě opičímu králi obětuje zbytek jednotky, mu moc nesedla. Tom H. se mi pro jednou v kladné roli líbí a nejlíp se film povedl asi Johnu C.Reillymu, jinak zbytek kolem jentak poletoval a to doslova. Co se týče příběhu jako takovýho. No, nejdřív Kong sundá všechny vrtulníky, pak už je s vojákama spíš kámoš, protože tu máme jednu vytuněnou ještěrku, která je vlastně ten největší záporák ve filmu. Občas nějaký ta chobotnice, poletující pyraňa. Žádná sláva. Plus ve filmu jsou bezesporu exteriéry, to a pár dalších domorodců, je pravděpodobně ten důvod Číny figurující v titulcích. Dále to vůbec nebyla nuda, ale tou největší slabostí filmu, byli tvůrci - scénář a režie. Jacksonův Kong je o několik levelů vejš. Tohle je spíš malinko lepší průměr. Na Jacksonova King Konga se podívám kdykoliv klidně znova, tohle už znova opravdu ne. 60% za exteriéry, slušné tempo, Johna C.R a Toma H.

Jack a stonek fazole (2010)

Právě jsem to dokoukal a přemýšlím, jestli mi něco utkvělo v paměti. Ano správně, NIC! A ten trotl, co hrál housera, docela se divím, že se v té branži udrží. 20% za Griswolda a doktora Emmetta Browna

Únos v ráji (1999) (TV film)

Slušná trága no, ale dvě hvězdy dam...za herce, protože ti paradoxně nebyli tak špatní. Nicméně ten příběh byl asi tak složitej, jako otočení vodovodním kohoutkem

Spider-Man: Homecoming (2017)

Nepovedené dva předchozí díly Webba s Garfieldem volaly po změně. Změna přišla a nejspíš i lepší, ale prostě a jednoduše, Raimiho verze měly rozhodně víc. Já vám nevim, ale oblek od Starka, oblekpaní, na můj vkus příliš mnoho pubertálních výlevů a první hodina absolutně o ho*ně. Tohle není film o superhrdinovi, ale o šaškovi, protože tam Spiderman opravdu šaškuje celej film. Až teda na konci no, to najednou došlo k progresu a panáček dospěl. Je to takový už moc nepřirozený. Raimiho trilogie byla daleko víc přímočarejší a logičtější. Kousnutí, seznamování se s novým já, pomáhání v ulicích a pak rovnou fight se záporákem. Stejně jako hlavní hrdina. Tobey prostě působil mimo oblek Spidermana jako ňouma a tak to mělo být, ale pak když přišlo na věc, tak mu člověk i věřil, že je tvrďák. U Garfielda a Hollanda tohle postrádam. Jen ňoumové, tvrďáci ani omylem. Nejsou to ani z poloviny takoví herci, jako Tobey Maguire. Ano, láska tam taky byla, srdceryvné výlevy taky, ale zde je to daleko víc zaměřeno na děcka, co spěchají domů odhodit baťoh a hned do kina. Pro starší diváky to asi úplně není, naopak Raimiho trilogie, byla spíš neutrální. Ale pozitiva zde máme taky a tim největším je Michael Keaton, který zastínil všechny ve filmu. Začínám mít dojem, že se v tom Marvel s tou svou miliardou superhrdinů a vzájemným propojováním mezi sebou, začíná docela ztrácet. Ale svět je plný jednoduchosti, prachy vydělají, tak proč ne? Nicméně tohle je jen o malinko lepší než Webbovo ,,veledíla,,. Snad se dokopu k pokračování. Lepší průměr 60%

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Vesměs všechny díly jsou nezapomenutelný, ale tenhle je top. Ze všech Mayovek nejlepší a nejvěrohodnější záporák a největší zábava. Jo a taky Schimanski :-D 100%

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Dobrodružné filmy to je moje, nicméně zde jsem si na své úplně nepřišel. Na dobdroužnej film to mělo docela dost nudných pasáží. Prvních půlhodina a pak několik dalších úseků ve filmu. Co je na filmu zajímavé, tak bitva o srub a natočené scény s dělem, dále výkon Hestona a vlastně i Chrise Balea. Ten už jako 16ti letý ucho hrát uměl. Je to takovej průměr no 50%

Liga spravedlnosti (2017)

Souhlasím s hodnocením a většinou komentářů. Tohle je fakt velká bída. Jakožto letitý fanoušek Supermana a všeho, co se kolem něj děje, jsem opravdu zklamanej. O tom, jak Affleckovi sedí kostým Batmana, taky netřeba polemizovat. To byl hroznej krok vedle. Jsem zvědavej, jakýho jantara nasadí příště. Jason Momoa sice rozechvěje kdejaký rodidla, ale je to taky tragéd, v tomhle filmu určitě. Jsem zvědavej na jeho výkon v Aquaman. Nuda, bída, žádné napětí, Clarkovo vstání z mrtvých a hláška Lois po tom, co vyleze z rakve, že hezky voní. Boha jeho, tohle nedává ani tak tolerantní člověk vůči komiksům, jako jsem já. Na to, že v tom měl prsty Zack Snyder, kterýmu se velmi povedl Muž z oceli. Jenom potvrdil, že po předchozím díle k žádnému zlepšení nedošlo. Nejsem si jist, jestli se bude podílet na dalším filmu se Supermanem,protože tohle je opět sotva průměr 50%

Než si pro nás přijde (2007)

Položme si otázku, za co vlastně ubrat na hodnocení. Snad jen za to, že to je prostě smutný, ale zároveň součást našich životů. Vynikající výkon dvou vynikajících herců. Vždy, když vidím v televizi něco s podobnou tématikou a třeba mě zrovna něco trápí nebo se zrovna nedaří, řeknu si, že jsou to vlastně jen malichernosti a maličkosti. Jak říkával můj učitel na střední, když nejde o život, jde o ho*no. 90%

Můj život idiota (2007)

SWS nemá moc filmů, který by stály za řeč. Tenhle taky ne. Je to bída a nuda plných zoufalých žblebtů. Aspoň, že ta Gretchen je taková roztomilá 40%

Dokonalá bouře (2000)

Velice slušný snímek, který vůbec nenudil. Ale stačí to jen jednou. Největší zklamání je pro mě dost podobná hudba s Trojou. Kdyby mi někdo pustil jeden nebo druhej film a měl bych zavřený oči, tak v určitých stopážích bych vůbec nevěděl, kterej snímek to je. Trošku smutné, ale jinak film na pohodu a kdo neviděl, jdetě do toho 80%