• Pohádka

Terapie láskou (2012)

Hodně průměrná kniha předělená do nekoukatelné podoby. Nuda a nuda. V polovině filmu jsem trápení ukončila. Tento "hit" mě nedostal.

V těle boubelky (2009) (seriál)

Skvělý oddechový seriál. Po seznamovací první řadě, nabral seriál ve druhé a třetí řadě skvělé tempo. Samotné právnické kauzy jsou velmi originální. Zajímalo by mě, jak by se na některé z nich tvářili čeští soudci -) Těším se na další řady.

500 dní se Summer (2009)

Půjdu proti proudu, ale mě tenhle film nechytl. A vůbec mi nesedl. Jednak mi vadily neustále skoky v ději, lépe řečeno ve dnech a jednak mi vadili oba představitelé. Oba nepřesvědčiví a bez emocí. Romantická komedie? Bohužel, takhle si ji nepředstavuji. Bez humoru, přitažlivosti a pořádného děje. Davu se omlouvám, ale já to vidím takhle.

Zápisník jedné lásky (2004)

Krásná romance s velmi uvěřitelnými výkony hlavních postav. I slza ukápla.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Film o dětech pro dospělé. Výborný vypravěčský styl filmu. To bych viděla jako největší plus. Hezký příběh, ale Bryce mě neskutečně štval. Občas, nebo spíš většinou, byl na facku. Naštěstí mu trochu na konci svitlo v hlavě.

Ententýky (2012) (seriál) odpad!

Tak tohle se vůbec nepovedlo. Zvládla jsem jeden a půl dílu a další už opravdu ne. Toporné a umělé herecké projevy. Komentáře hlavní hrdinky možná pravdivé, ale s šílenou čtecí interpretací. Téma rodičovství je zajímavé a dá se hodně vymyslet, ale skončilo to umělým, nezáživným, uspávacím rádobysitcomem.

Kdo hulí, ten umí (2001) odpad!

Nedokoukala jsem. Tenhle typ komedií nemusím. Vše přehnané a trapné.

Hrobník (2009) (TV film)

Koukatelné, ale nějak nedodělané. Vrah prozrazen příliš brzy. Další vražedný motiv vysvětlený na konci - no hodně na vodě. Nepřesvědčivé. Herecké výkony kvalitní.

Jmenuji se Sam (2001)

Nádherný film a k ruce pár kapesníků. Úžasný herecký výkon S. Penna i jeho malé herecké kolegyně. Humorné, vtipné, smutné a velmi dojímavé. Síla opravdové lásky mezi otcem a dcerou.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Bylo to ujeté, ale ne nestravitelné. Dosti crazy, ale já se smála. Příjemné odreagování.