Hangman (2015)

Nějakej magor s punčochou na ksichtě se ubytuje na půdě nějaký rodiny. Všude rozmístí kamery a pije jim džus. Nezábavná pyčovina bez důvtipu a pointy, spíš ztráta času. O nic nepříjdete. 4/10

Smrt na dálnici (2004)

Úzká cílovka. Atmosféra je, hrdina je, kočka je, záporák vyvedenej. Auta, o to tu běží, Caviezel měl fakt kliku, dvě takový štěstí vedle sebe.. no i přes tu ultra krátkou stopáž sem usnul,ale na jedno vidění to je. 6/10

Southbound (2015)

Vodsejpá to, hudba místy fakt jak od Carpentera, ale zase bych to nepřeháněl, 6/10 stačí, nic zapamatovatelnýho to teda fakt není.

Viktor Frankenstein (2015)

Já nevim, přečetl si režisér scénář ? Vlastně i herci, vždyť téma je pořád tak atraktivní, zvlášť s dnešními možnostmi, ale co tohle doprdele bylo ? Taková výprava, oživený Londýn 19. století, šílený vědec, Frankeinsteinovo monstrum, možnost na skvělej horror a vono z toho vyleze takovýhle... špatný. 4/10

Jeruzalém: Brána do pekel (2015)

Paradoxně mě to babilo víc první půlku, ta byla skvělá, cestovatelskej život... z tý druhý horrorvý bych vypích, no nic asi, s tim měli tvůrci docela problém vůbec něco vymyslet, max. velkej obr v pěti vteřinách celkem, závěr v jeskyni tragédie. Ale ta první půle byla prostě sympatická. 5.5/10

Vraždy v Cherry Falls (2000)

Já nevim jestli mám bejt rád nebo ne, že čas vod času najdu film, o kterym sem nikdy neslyšel a přitom by si to zasloužil. Cherry Falls je toho příkladem. Parádní teenage slasher, krásná Brittany Murphy se svejma dvěma sladkýma dortíkama pod košilkou, drsnák Biehn, maskovanej vrah ( i když.. ), prostředí střední školy, maloměsto. Fajn věc za 6/10.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Tohle jsem teda fakt nečekal... :( Není to vůbec zábavný, strašidelný taky ne, to jsem ani nedoufal.. fakt bída, jediný, co z toho stojí za řeč je Toni Collette, tu bych pígloval vod rána do večera. 4/10

Tony (2009)

Je to takovej správnej starej mládenec. 8/10

Humr (2015)

Tohle neni na projekci za strizliva. 3/10

Muž na laně (2015)

No prosim, ale tohle ve 3D, ta posledni pulhodina, ty kravo!! propotil sem dve tricka, jako na to, ze je to vo tom, jak nekdo stoji na lane a dela na nem ruzny piskuntalie, je to bomba... delalo se mi fakt soufl, 7.5/10 jedna * za libovy 3D.