Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Po technickej stránce standard, ale hluboko do podprůměru to sráží skoro vše ostatní - ať iritující akční scény, výrazy herců ( Milla je fakt už definitivně na kopačku do ksichtu ), příběh nedává smysl a nefunguje to ani jako zábavná atrakce ( viděno ve 2D ), u který bych se mohl tupě bavit či se něčemu zasmát. Mě to prostě jen vyloženě svou demencí sralo, nic víc mi to nenabídlo, takže 1/10 a přiskřípnutí Andersonovy předkožky do jedoucího eskalátoru :).. za to, co s tak nadějnou látkou stále provádí.

The ABCs of Death (2012)

T is for Toilet geniální :) :) nejlepší kraťas z ABCs of death... následuje L jako Libido a X jako XXL.. zbytek blitky. 3/10

Modrá laguna: Procitnutí (2012) (TV film)

Docela velká sračka. Modrou Lagunu z 1980 mám rád a na tohle jsem byl zvědavej... bohužel se jedná o příšernou pýčovinu, která má s romantikou společný asi tolik co důchodce s mocí nad svým svěračem. Fakt je to hrozný, modeloj na ostrově nerostou vousy, žije tam s něma vopice a puma, no prostě je to úlet jako prase. Ač pod svou tvrdou slupkou romantik, tohle bylo utrpení :) 2/10

Skyfall (2012)

Nehorázná pecka. Jsem z toho tak vyplesklej, že se budu ještě asi dlouho vzpamatovávat. Nepatřím mezi Bondofily, ale mám celou ságu hodně rád a kdybych předešlé Bondy neviděl, tuhle bych si rozhodně tak náramně neužil. Elegantně Mendes zkombinoval to, co máme na agentu 007 tak rádi s tím, jaká je dnes doba a jaké filmy se dnes točí - ale není tomuto "nutnému" přizbůsobení se otrokem, využívá je ke svým přednostem. Husina mi stála tolikrát, že to ani nespočítám a byl to pocit lepší, než když si ve vaně prdnete a bublinky Vás lochtaj po koulích. Nástup Bonda na scénu, "opening credits", Bardem, lokality, vizuální orgie ( bitka v Šanghaji se svítícím mrakodrapem vpozadí ), vychytávky jako starej automobil, závěr v kanceláři, záporákův povadlý ksicht když si vyndá protézu, akce, ohromující efekty ( hlavně zvukové )... no vrcholem všeho je celá Božská část ve Skotsku. To už jsem jen nevěřícně kroutil hlavou a prosil, aby to ještě dlouho neskončilo. Bravůrní prácička a zážitek, co bejvá jednou do roka, má li člověk štěstí. Jako všude, i zde by se našlo pár much - pro mě asi úvodní honička na motorkách a vlak. Ale co... když je holka HOT, šarmantní a inteligentní, taky ji prominete ten jeden černej chlup na prsou co je delší než její řasy. Jasných 10/10

Hotel Transylvánie (2012)

Nejsem animákovej divák a znalec, ale tohle pro mě bylo ve svý kategorii to nejlepší, co jsem za celý rok 12 spatřil :) Houba a malá vlkodlačice rullez. 9/10

Vraždící perníček (2005)

Kdo si myslí, že už viděl všechno. kdo si myslí, že ho už nic nemůže vyděsit. kdo si myslí, že svůj strach ovládá. kdo si myslí, že ovládá své svěrače. kdo si myslí, že se zoufalstvím nikdy nepomodlí, že před nikým nepoklekne a nebude žadonit o svůj život. kdo si myslí, že perník je jen obyčejná buchta a smrdí, ten by se nikdy neměl postavit do cesty JEMU, onomu na pohled roztomilému kousku pečiva, pod kterým se však skrývá pro lidskou mysl nepředstavitelné zlo. 4/10

Inspektor Regan (2012)

Né že by mě to kdovíjak semlelo a byl bych z toho nevídaně unešenej, to určitě ne. Ale vážně mě nenapadá nic, co bych vytkl a za co bych vlastně neměl dát plný hodnocení... Neviděl jsem moc podobných Britských filmů, co by mě podobně bavily, tak možná i proto přimhouřím víka. Nick Love udělal od Psance velkej krok vpřed a doufám, že tohle nebyla náhoda. Ray Winstone a Ben Drew jsou hodně dobrá dvojka a jejich postavy to táhnou, hlavně díky nim z toho je cejtit testosteron víc než ze všech těhle řeznic dohromady. 9/10

Vánoční teror (1989)

Film za tři hvězdy, čtvrtou si pro sebe ukradl kluk. 7.5/10

Porno Holocaust (1981) odpad!

Žádná radioaktivní obživlá chodící ohanbí o velikosti průměrného brazilského deštného pralesa pojídající všudypřítomné penisy, žádný mord ve stylu udušení předkožkou přetažením přes hlavu oběti místo igelitového pytle.. jsem zklamán. Fakt nuda. A jako by toho "ničeho" nebylo málo, tak do toho ještě hraje hnusná italská hudba, bleah. 1/10

Not of This Earth (1988)

Když se po slibném úvodu na obrazovce objevil nápis "Produced and Directed by Jim Wynorski", málem mě vomyli. K mému překvapení bych ale tuhle sci-fi horrorovou komedii zařadil mezi to nejlepší, co jsem od toho svéráznýho pošuka prozatím spatřil. Nenáročný pohodový dílo, který se může spolehlivě opřít o příjemnou osmdesátkovou atmosféru, hlavního záporáka a Traci Lords, která je má jak liščí čumáčky. A vodsejpá to. 5.5/10