Číslo 9 (2009)

Bylo to divné.. tak divné že jsem se na film bez přestávky díval dvakrát po sobě. I takk to byla ale zajimavá podívaná, i když mi přijde že pixar už neví co by točil..

Extrakt (2009)

Na této komedii? mě převapilo jenom jedno.. Jak moc podobný je Ben Affleck Adamovi Sandlerovi.. Kdybych si nepřečetl kdo tam hraje tak bych si myslel, že tam hraje druhý jmenovaný. Jinak mi tento film přišel jako těžký podprůměr a spíše než smích to vyvolávalo jenom takové chvilkové pobavení, což je u komedie škoda.

Veřejní nepřátelé (2009)

Film byl takový nějaký nevýrazný, jakoby mu neustále něco chybělo, i tak to byl ale jeden z nejlepších filmů tohoto roku..

Zombieland (2009)

Film jako takový není až tak špatný.. i když je celých 80 minut více méně bez děje, navíc s pouze pár vtipnými okamžiky.. celkem mě pobavil Bill Murray a nad vodou tenhle film ještě drží Woody Harrelson ale množstvím trapností ho zase tahá zpět. Nějvíc tomuto filmu ale škodí to že v podstatě nemá konec. Prostě střih po jedné scéně a závěrečné titulky. U takového béčkového hororu bych čekal aspoň pokus o nějaké vysvětlení, nebo nějakou dohrru,ale toho sem se nedočkal.

Hanebný pancharti (2009)

Velkolepá podívaná. Tarantino je opravdu umělec a kombinace tohodle tématu, strhující akce a chvilkama humoru tady opravdu vyšla. Podle mě nejlepší akční film roku 2009.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Po několika projektech STARGATE, které se zabývaly spíše tím, že se úderné týmy planety Zemi řezali s nějakýma mimozemšťanama, tahle série je založena spíše na lidské vztahy a soužití v extrémních podmínkách. Není to tak špatné a jako oddychovka to funguje.

Dokonalý únik (2009)

Tak ten konec mě fakt rozsekal. Z původně lehce předvítatelného a nezajimavého filmu se stane celkem velké a příjemné překvapení.

V (2009) (seriál)

Výborný nápad, výborné zpracování, sympatičtí herci. Po 3 dílech hodnotím na 100%!

Turnaj zabijáků (2009)

I přes to že je ten film totální Béčko, má hrozný scénář a je lehce předvídatelný, tak má hodně dobrej nápad a rozhodně stojí za shlédnutí. Zabijáků v turnaji podle mě mělo být ale tak maximálně 10 a tvůrci měli trochu promakat souboje, takhle stejně jenom odpadávali jeden po druhým a film to dělalo lehce nezajimavým.. Jinak ale kromě konce který byl vyloženě hollywoodský nejde filmu až tak moc co vytknout..