Chlapi sobě (2004) (seriál)

Taková blbost.. ale ti malí týpci mají celkem hrubý hlášky..

Syn pláže (2000) (seriál)

Taková neagresivní přiblblá nenáročná zábava, takové filmy mám rád, tak proč ne seriál ?

44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu (2003) (TV film)

Zajimavý film, ale divně natočeno.. Vypadá to spíše jako počítačová hra kde si někdo aktivuje nesmrtelnost. Přitom by stačil jeden sniper a mohl být klid. Každopádně pokud je to natočemo podle skutečné události, tak kloubouk dolu LAPD..

Avatar (2009)

Nezapomenutelný zážitek, sylšel jsem na ten film chválu, ale než sem šel do kina, vubec nic sem o něm nevěděl, nepodíval jsem se na žádnej triler ani o filmu nic nečetl a tím to bylo ještě daleko lepší.

2012 (2009)

Film doslova plný počítačových animací.. Škoda jenom že se tvůrcům moc nepovedly většinou moc reálně nevypadají.. Taky mě trochu zklamal typický hollywoodský příběh o rozvedených rodičích, rozmazleném děcku a rodině která se pak dá dohromady..

G-FORCE (2009)

Ale jo, nenáročná chvilkama lehce vtipná oddychovka. Po práci když člověk potřebuje vypnout ideální ..

Moon (2009)

Tak tady se tvůrci chopili něčeho co se jim totálně nepovedlo. Zajimavý nápad, velká zrada, to ano.. Ale provedení ? Zhruba jako když se někdo kdo vubec neumí mluvit cizím jazykem snaží říct nějakou velkou myšlenku a tím že to neumí říct to totálně ztratí kouzlo. Dávám * za toho robota, to byl aspoň frajer, ale jinak celej ten film stál za houby.

Černej Dynamit (2009)

Takový retro parodie nemusím, ale tahle byla celkem povedená. A zásadní myšlenka má "opravdu koule".. nebo nemá ?

Triangle (2009)

Po pořád se opakující smyčce najednou zničeho nic přijde vysvětlení a film se přesune znovu na začátek. Hodně zajimavě natočeno, i když jsem nějak nepochopil co se vlastně dělo.

Saw 6 (2009)

Tvůrci saw neustále přicházejí na nové způsoby jak rozsekat lidi na kousky a myslím že jim nápady ještě nedošly. A konec taky nasvědčuje tomu že minimálně Saw 7 přijde.. Každopádně si myslím že tenhle film je zbytečný. Jeho schlédnutí vám nic nedá (pokud se nevyžíváte v tom jak ze sebe někdo řeže maso) a je to stejné jako všechny ostatní díly této série i když je tu jiná zápletka.