Hry bez hranic (1965) (pořad)

Pamatuju si to z dětství.. sice sme moc nevyhrávali.. ale dycky se mi to líbilo..

96 hodin (2008)

Původně sem si myslel že to bude jenom další tuctový thriler o únosu.. ale svojim způsobem to byl opravdu brutální zážitek. Akci střádala akce a podání bylo fakt reálný a hlavně hlavní hrdina tady nebyl nabušenej superman, ale týpek co fakt připomínal někoho ze speciální jednotky..

The Confession (2005)

tento krátký film nám ukazuje že válka není taková pohodička jak to ukazují americké filmy, ale těžce ničí psychiku vojáků.. tady je vidět že vojákovi (W.M.) to zničio celý život.. i když "jenom" plnil rozkazy..

Max Payne (2008)

jednou nedělá filmovou adaptaci k počítačvé hře Uwe Boll a najednou se na to dá dívat... čím to bude ?

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Hodně dobrý.. čekal sem že po tak dlouhé dbě IJ ztratí svoji kvalitu a zábavnost, ale kupodivu se oboje udrželo. Jedinou věc, která mi nesedla byl Shia LaBeouf v roli drsného synka.. nehrál špatně ale na drsňáka prostě nevypadá a v některých scénách mi přišel trochu komickej..

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Na nízkorozpočtovej seriál první dvojdíl nevypadá až tak špatně.. příběh je docela zajimavej, tak doufejme že se to nepokazí.. **** Edit: Tak bohužel po pár epizodách to skutečně začalo nudit a přestal sem to sledovat.. ***

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Podle mě zatím ze všech tří filmů nejpovedenější..

Cesta za vítězstvím (2006)

Řekněme že když sem já začínal s basketem tak sem měl situaci trochu jednodušší.. su bílej, takže sice neskáču 4 metry do vzduchu, ale nikdo neměl rasové narážky.. tak jak to bu bylo v omto filmu, kterej je samozřejmě trochu sfanatizovanej, ale na kráse mu to nějak výrazně neubírá.. popisuje nám situaci ze 70tých let kdy černoši poprvé začali pronikat do souteží a veřejnosti se to ale vůbec nelíbilo..naštěstí jako v každém správném americkém filmu dobro zvítězilo a černoši mohli hrát a díky tomu dnes můžeme vidět basketball jaký je.. sice situace je přesně opačná, ale nikdo to už nikomu nezakazuje..

VALL-I (2008)

V tomto případě mě docela zklamaly dva faktory.. aXXo kterej udělal dost špatnej dvdrip, takže sem si film nemohl vychutnat kvůli horší kvalitě a zvukař.. hudba mi teda totálně nesedla a celý mi to připomínalo němý filmy z nějakých 30tých let. Jako člověka to neurazí, ale ani moc nepobaví.. děje tam je tak na 30 minut roztáhnutí do 100 se pixaru moc nepovedlo.. kažopádně animace stojí za to a je zajimavý vidět kam se animáky v této době ubírají a jak technologie pokračujou..