Pouliční rváč (2009) odpad!

Tohle neee.. trapnost trapnost a ještě jednou trapnost.. Tenhle film je hlavně o soubojích, ale proč sou ti týpci tak pomalí ? Steve Austin už by měl jít do důchodu protože po wrestlingu už ani na tohle nemá a nejhorší na tomhle filmu je, že když se ti 150ti kiloví týpci zrovna někde nemydlí, tak je ten film ještě horší a klišé střídá ještě větší klišé..

Transformers: Pomsta poražených (2009) odpad!

viděl sem prvním 30 minut a musel sem to vypnout, protože to bylo na mě moc.. tak trapný začátek filmu sem snad ještě neviděl a i když další fáze filmu může být lepší, tak nevim jestli tomu ještě dám šanci. Jsem opravdu rád že sem na to nešel do kina..

Kouř (1990)

Hrozný film, hrozný scénář, hrozná hudba( až na arnoštka :-D) tak proč sem tomu teda dal 5 hvězdiček ? Jednak teda herci hráli svoje postavy výborně a taky nám film ukazuje jak to za komošů bylo.. Sebelepší plán, který se někomu "nehodil" prostě nemohl být zrealizován a stačil jeden "náčelník" a člověk měl zničenej život..

Mrtvý sníh (2009)

Tady musím dát 5*.. na rozdíl od ostatních béčkových nízkorozpočtových hororů na tento se dá dívat a člověka chvílama i pobaví, je to dobře natočeno a dokonce i konec je celkem překvapivý.. V podstatě tomu filmu nemám co vytknout a takový béčkový horor už tu dlouho nebyl..

Sněhová nadílka (2009)

Ale jo, bylo to dokonce chvílama aj vtipné, konec byl taky celkem ujetej, takže se to celkově dá, docela mi to připomnělo sérii pátků od Ice Cuba, akorát tu nebyl a přibylo pár mrtvých..

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Taková docela milá pohádka.. sem tam i překvapivě vtipná a člověk si při sledování ani neuvědomí že 90 minut už uplynulo a je konec..

Život zvířat (2008)

Dost brutální podívaná, ale srovnávat to se serií SAW není na místě..

Hvězdná pěchota (1997)

Na to jak hrozné efekty a herce ten film má tak by se dalo říct že to má koule a pořád je to dobrá akční podívaná..

Bruno (2009) odpad!

Trapné.. nudné.. Tady mě Cohen hodně zlamal.. Stvořil nějakou slátaninu Borata, Zohana a bůhví čeho ještě, která ale vubec neni vtipná.. Normálně bych proti filmu, který si dělá srandu z rakušáků, nic neměl, ale tohle je fakt ubohé..