Nikdy to nevzdávej (2008)

Taková najivní blbost.. Ale dalo se na to dívat a i když nepřináší vůbec nic nového a diváka ničím nepřekvapí, není to tak špatná podívaná..

Wyvern (2009) (TV film)

Na to jak malý rozpočet tvůrci měli, tak i přes hrozný scénář se dá na film dívat. Plný drobných klišé, kdy lidi místo aby před příšerou utíkali, popř se schovali za strom(prostě základní instinkty na přežití) zůstanou stát na volném prostranství a čumí.. Jinak se jim ten wyvern celkem povdl a větčinou ani nevypadá moc "počítačově" takže když to shrnu tak slušné béčko co vás neurazí ani neohromí..

Super Capers (2009)

taková neškodná blbost, která vlastně skoro ani nemá příběh, akorát si utahuje ze všech možných superhrdinů a funguje to..

Drive Thru (2007)

Takový zběsilý béčkový horor plný dějových skoků, u kterého mě doocela překvapil konec.. ehm ono to vlastně žádný konec nemá..

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Celkově by se to dalo schrnout jedním slovem.. slabé.. Už ani veverka není taková zábavná a to že přidají druhou taky nijak moc nepomáhá.. Jinak děj není tak špatný, je to docela zajimavý odpočinkový film, ale už to není tak zábavné jako předchozí díly.. myslím že tvůrci už by s touto sérií měli zkončit, protože ztrácí na kvalitě.

Dům loutek - Echo (2009) (epizoda)

Je to spíše sestřih těch důležitých momentů z první poloviny první série a proto nedoporučuju dívat se na to dřív než na seriál sám o sobě, tohle asi došlo i tvůrcům a proto ho možná nakonec neodvysílali, protože prozrazuje celkem důležité informace, které se jijnak divám dovídá postupně. Jinak je to ale zajimavá podívaná, stejně jako celý seriál.

Midnight Chronicles (2008) odpad!

Tohle opravdu ne.. přišlo mi to jako nějaká béčková, ale HODNĚ béčková napodobenina pána prstenů.. každopádně hrůza.. skřeti vypadají jako by je malovali 5ti leté děti a zbytek už radši komentovat nebudu..

Dům loutek (2009) (seriál)

Seriál, na kterém sem zatím moc chyb nenašel, tedy jako je to lehce "americky" natočeno, ale nic jiného tomu vytknout nemůžu, sympatičtí herci kteří podávají dobré výkony, scénář i kamera taky slušné a to nejlepší je, že v první sérii z toho neudělali Hvezdnou bránu - tedy že by senezaměřili na to jak agenti řeší různé příběhy - z čeho by podle HB mohli naflákat pár nudných sérií.. ukázali pár důležitých úkolů a hned potom skok a řešení hlavního problému.. Tento seriál má určitě velký potenciál a jsem zvědavý co přinese druhá série..

G. I. Joe (2009)

řežbu od začátku do konce, kterou sliboval trailer film do puntíku splňil, obsazení týmu a některé hlášky sou sice trochu klišé, ale tady neni potřeba dalších komentářů.. zajimavá oddechovka plná výborných efektů

VyVolení (2005) (pořad)

Ze začátku to nebylo špatný..první dvě série sem tak nějak nepravidelně sledoval, ale pak už to bylo pořád to samé a pořád stejně nudné..