Černé ovce (2006)

Ovečky vypadají docela roztomile :) než začnou prdět a kousat všechno co uvidí.. na komedii to neni moc vtipný a na horor to neni vůbec strašidelný.. ale dívat se na to dá a člověka to zas tak nenudí..

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

První polovina filmu podle mě nebyla vůbec špatná, průměrná komedie se zajimavým nápadem, která se ale ve třetí čtvrtině zásadně zvrtne, když hlavní hrdina zjistí, že "dálkovej ovladač života" neni až tak cool a začne mu ničit život, až se najednou Sandler ocitne sám a na pokraji smrti.. v tomto okamžiku už jsem se ale začal bát, že je to pouze sen, ze kterého se nakonec probudí a všechno bude jako dřív.. to se po jeho smrti nakonec stalo a kdyby to v tomto okamžiku tvůrci filmu ukončili, hodnotil bych lepších 80%, tím že se ale jakoby "znovu narodil" z této do této chvíle zajimavé komedie udělali pouze průměrnou americkou komedii s "happy endem" jak má být..

Pavoučí teror (2002)

I když nápad není nijak originální a herecké výkony taky nejsou zrovna nejlepší, u tohoto filmu se mse celkem bavil, velcí pavouci člověku naženou daleko větší strach než třeba prdící zmutované ovce ve filmu Black Sheep, film je docela napínavý a sem tam sem opravdu i měl strach, podle mě lepších 70%

Ostrov smrti (2007)

Další typický Béčkový horor, jak už napovídá poskládání hlavních hrdinů, kteří jedou na nějaký nesmyslný výlet na malý ostrůvek, kde budou debatovat o knihách, celkem 7 studenů, kde je jeden fotbalový hráč, jedna prsatá sexbomba, punkerka, která neuznává skoro nic a šprtka, na doplnění pak tvůrci vymysleli ještě týpka, který vypadá normálně a má v tomto filmu jenom jedinou úlohu, aby tu šptrka, kterou jinak nikdo neuznává nebyla sama a měl se jí kdo zastát, další je typický afroameričan se svojema hláškama a pak teplý číňan, který je skoro tak zženštilý jak teplý. Samotný děj filmu, který je stejně typický jako u většiny béčkových hororů a v tomto případě ještě nesmyslně chaotický, nabízí pouze jediné.. postupné umírání uplně všech a to i klasických "záporňáků", jediné co tu člověk více méně nečeká je pořadí úmrtí..

Okrsek 13 (2004)

Mocný soundtrack a dobrý parkour kompenzuje slabší příběh.. výsledek = dost dobrá akce..

Jericho (2006) (seriál)

Zajimavý seriál s hodně dobrým námětem, škoda že ho natáčela nízkorozpočtová televize, sice se to vůbec neprojevilo na kvalitě seriálu, ale po první sérii jim došly prachy a museli skončit.. opravdu škoda, mělo to velký potenciál..

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007) odpad!

Tak toto můžu označit jenom za velké zklamání.. Podle toho co všude psali, jakej je to megafilm, sem se na to těšil, bohužel mě to nakonec hoodně zklamalo. Efekty a kamera dobrý, to se musí nechat, ale já prostě ten anglickej humor nechápu.. teda aspoň ten co je tady.. skoro všechny scénky sou absurdní, okopírované z jiných filmů, o té konečné přestřelce ani nemluvím.. no a 79% co to tu dostalo? podle mě hoodně nadhodnocenej film.

Žhavé výstřely (1991)

Tak tady není co dodat.. komedie mojeho "dětství" a jeden s nejhustějštích filmů co sem kdy viděl.

London (2005)

Moc se toho v tomto filmu neuděje a více méně jenom kecá, více méně celý film se odehraje na toaletě, ale i tak ukazuje zajimavý pohled na lidské vztahy..

Pán času (2005) (seriál)

Ve filmu se proti Doctorovi Who objevují podobné příšerky jako ve Strážcích vesmíru(Power Rangers).. tak jaktože tohle dostalo ***** a Strážci vesmíru odpad ? Hmm.. Už to mám.. nejsou tu strážci vermíru a nevolají "morfujeme"..