xXx: Nová dimenze (2005)

Totálně nereálný a zběsilý, ale "c'mon".. to je v dnešní době většina amerických filmů.. Po shlédnutí Pearl Harboru sem nevěřil že ještě uvidím tak vlasteneckej film a hle.. rozhovor X-Bizita s Ice-Cubem před závěřečnou demolicí půlky ameriky mě přesvědčil o opaku, takových okamžiků tam bylo víc, ale zase.. pokud člověk moc nepřemýšlí nad realitou.. a to by se v dnešní době nemohl dívat na nic, tak je to podle mě pohodová oddychovka.. Navíc tu máme ještě možnost vidět Ice.Cuba jako drsňáka a ne jako vzornýho taťku, na rozdíl od filmů kterých točí teď..

Stormbreaker (2006)

Nápad není vůbec špatnej, herecké výkony sou taky dobré.. tak v čem je chyba.. ? Je to všechno strašně moc americký.. všichni sou hrdinové, všechno je možný.. Z Mickeyho Rourka se vyklube klasický záporňák, který všechno ztratí jenom aby se pomstil.. hlavní hrdina je něco na způsob James Bond hadra, ale docela mě pobavilo jak byl na tom vojenském výcviku.. něco tak ubohého, jako 12ti letý kluk ve vojenském výcviku (a aby to tvůrci mysleli vážně) sem ještě neviděl.. Ve výsledku, když člověk nepřemýšlel vůbec nad ničím a jenom se díval, tak to zas tak hrozný nebylo.. 50%

Oktoberfest (2006)

Pohodová komedie, která má ale dost vážné vedlejší.. vždycky když se na to dívám tak dostanu fakt krutou chuť na pivo :)

Bulšit (2001)

Říkejte si co chcete, já sem se u toho smál od začátku do konce :D (obrazně) hrubé fórky ve kterých si dělají srandu téměř ze všeho, parodie na Velmi nebezpečné známosti atd.. podle mě dobrá kombinace.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Tak toto je jedna velká chyba.. místama vtipné, ale většinou trapné a komerční..(stejně jako fantastická 4ka v tomto filmu..)

Perfektní skóre (2004)

Taková odpočinková komedie, nijak zvlášť zábavná, nijak zvlášť napínavá. Hodně to zachraňujou dobré herecké výkony ať už Chrise Evanse, Scarlet Johansson, nebo toho zhulenýho vietnamca :-D

Mamut (2006) (TV film) odpad!

Všechno špatně.. otřesné herecké výkony.. divný scénář, divný střih.. mamut velkej jako kráva se prostě ztratí a najednou objeví před vámi, aniž by si toho někdo všiml.. To neumí ani JAMES BOND! kdybych byl ožralej, zhulenej nebo nějakým jiným způsobem na sračky, třeba by se mi to líbilo, ale jako střízlivej to nemůžu hodnotit jinak než odpad!

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Viděl jsem sice jenom jeden díl, ale valí tam kruté hlášky, na to jak je to staré je to hodně povedené, anglický humor se mi nikdy zvlášť nelíbil, ale tohle dílo spolu s IT Crowd a Black Books ukazuje i jeho vtipnou stránku.

Botched (2007)

Hodně hustá a střeštěná komedie, ve které všechno nakonec zachrání krysa, pilník na nehty a ruský supervoják.. vražedná kombinace,ne ?

Bourneovo ultimátum (2007)

Tak toto byl největší omyl celé série o agentu Jamesovi Bournovi.. ve filmu není absolutně žádné napětí.. prototže člověk už to tak nějak bere že Bourne stejně přežije všechno a svojím 6tým smyslem zachrání co má.. konec to naštěstí hodně zachraňuje, takže to ve výsledku nedopadá až tak špatně..