Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

I když jsem na půlnoční premiéře při té 45minutové večeři málem usnul, celkově to není špatný film a hodnocení 3* není uplně fér, vzhledem k jiným filmům, které jsem hodnotil stejně, ale.. Po velkolepé sérii Pán Prstenů, přichází krok zpět.. Trapní trpaslíci a pohádka pro děti. Tady udělali tvůrci obrovskou chybu, protože první měli natočit sérii Hobita a až potom sérii Pán Prstenů, protože by filmy jednak na sebe navazovaly a měly by stoupající tendenci, nezdálo by se to dějově tak chabé a všichni by byli spokojení. Ale co už, stalo se a i tak sem zvědavej na další díly.

Skyfall (2012)

Mocný akční začátek, pak vtipný střed a konec jako Sám doma..

Amazing Spider-Man (2012) odpad!

Myslel sem že spider-mana natočili už v roce 2002.. A tenhle remake mi přišel více méně stejněj, jenom ve všem horší..

Pokémon (1997) (seriál)

Vždycky sem fandil rakeťákům a oni vždycky prohráli.. proto jenom 3*

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Můžou tvůrci doby ledové pořád dělat další a další díly? No asi můžou.. ale už to není co to bývalo..

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Parádní oddychovka.. opět hvězdné obsazení a opět husté hlášky, navíc Chuck Norris, kterej byl opravdu brutální :-D jediná věc, co bych tomu vytkl, byly chyby v překladu titulků v kině, ale tak za to tvůrci nemůžou, takže 5*

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Chabé a oproti prvnímu dílu nezábavné.. Pouze kopie jedničky s nebezpečnější "protivníkem"..

Ocelová pěst (2011)

Hmm.. tak sem čekal pořádnou řežbu a akci a ono to je rodinej film.. no nevadi.. co mi ale vadilo víc byl asi 40ti letej otec a 11ti letej syn, kde syn se hoval jako 40ti letej chlap a otec jako 11ti letek kluk, což v některých situacích vypadalo směšně.. Lehce předvídatelný film, jako oddychovka celkem dobrý, ale hlavně už netočte dvojku!

Freerunner (2011) odpad!

Ono by to nemusl byt až tak špatný film, kdyby to nebylo tak dementně natočený.. Laciná a trapná napodobenina The Condemned z městského prostředí, která se ale vůbec nepovedla..