Na mušce (2007) (TV film)

Na to že je to TV FILM tak to neni tak hrozný..

Jackass 3 (2010)

Ve 3D sem to teda sice neviděl, ale ho*na který by v kině lýtaly zrovna vidět nemusim, takhle sem aspoň věděl že zůstanou kde mají a ke mě se nedostanou.. Některé ty scénky sou opravdu nechutný, nebudu tu opakovat co už tu ostatní napsali přede mnou, ale na druhou stranu některý sou zase povedený a hodně sem se nasmál.. komedie má bavit a mě to celkem bavilo.. ****

Mechanik zabiják (2011)

dlouho sem se rozmýšlel jak budu tento film hodnotit.. taky sem přemýšlel jaké pocity ve mě film vlastně zanechal.. pak sem si ale uvědomil, že je to klasický příběh, kde je ze začátku vraždící mašina zrazena a zbytek filmu se mstí.. moje pocity byly sice dobré, protože jsem se bavil, ale přece jenom něco(hlavně trochu originálnější námět) tomu prostě chybělo.. i když na druhou stranu rozuzlení na konci a ukázka toho že Bishop zas není takovej hodnej zabiják za kterýho ho celej film máte tomu trochu pomohla..

S.W.A.T.: Pod palbou (2011) odpad!

Béčkovost z toho filmu přímo srší.. Film se odehrává okolo takzvaného S.W.A.T. týmu z Detroitu, jehož sniper neumí střílet, při zásahu nechají rukojmí spáchat sebevraždu a když z asi 8. patra vyletí židle, ostrostřelci z tohoto týmu to okno zajistí tím že na něho z ulice míří brokovnicí, něco o efektivním dostřelu je tedy v akademii asi neučili.. nebo spíš režisér se takovými detaily asi nezabýval. Nicméně jsem si myslel že S.W.A.T. týmy sou v americe elitní policejní jednotky.. v tomto filmu to ale vypadá že mají stejnou úroveň jako spravná městská policie tady v ČR. Abych jenom nenadával, tak se dám k popisu filmu samotného, i když asi taky budu nadávat.. Nějaká akce tu je, tedy spíš nějaké střílení tu je, ale všechno působí tak strašně kýčovitě, dialogy jsou jako z nějaké telenovely a o závěrečné přestřelce ani nemluvím.. Ta je opravdu velkolepá.. NÁSLEDUJÍCÍ POPIS TÉTO VELKOLEPÉ AKCE BUDE ASI TROCHU SPOLIER.. začne vyzbrojením hlavního hrdiny ve stylu Matrixu, nabere si kotel zbraní a zásobníků.. Po vystřílení zásobníku ve zbrani ji ale zahodí a začne střílet jinou.. následuje další sleď trapností a dostáváme se ke konci filmu - zavěrečnému boji s hlavním padouchem.. nebudu vám tu psát jak to dopadne.. ale skončí to obrovským výbuchem, který sice vybombí půl budovy, ale hlavní hrdina, který byl v okamžiku výbuchu ve stejné místnosti stihne ještě nějakým způsobem utéct.. Nechci vás od toho filmu uplně odrazovat.. někomu se to třeba líbit může, ale pro mě je to prostě ODPAD.

Zemřít je snadné (2009) odpad!

Dolph Lundgren se tak jednou v pátek odpoledne díval na Novu a dávali tam Chucka Norrise a když viděl jak je hustej, řekl si že přes víkend napíše scénář pro akční film ve kterém si zahraje hlavní roli. Při tom asi chlastal vodku a tak ho napadlo, že by se to mohlo odehrávat v Moskvě.. Jinak si původ ani inspiraci na vznik tohoto filmu nedokážu představit, protože je to prostě blbost.. D.L. byl dřív drsňák a v Expandables ukázal že s lepším scénářem ještě dokáže něco uhrát, ale v tomto filmu, kde zvládal hrát na bicí, zabíjet teroristy a ještě k tomu být idol dívčích srdcí (ne, opravdu vubec nezávidim :-D) a to vše s ledovým klidem mu to prostě nějak nevěřím..

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

celkem mě pobavilo, když měl Mareš na Evropě 2 jako hosta programovou ředitelku NOVA TV a strašně to tam chválili jak je to skvělá telenovela, že je jiná než ty ostátní a že díky velkému rozpočtu to bude dobrá podívaná.. I Mareš to chválil že je to krásně natočeno a že se mu to líbí.. Su zvědavej co by o tom prohlásil teď..

Na doraz (2010)

Na doraz je hodně kontrastní film.. chvílama vás tou kýčovostí přímo uráží, ale hned na to zase vyřešením těchto situací celkem slušně baví.. konečnej dojem z toho mám kladnej a tak to asi nebude tak špatný..

Zachraňte Willyho 3 (1997) odpad!

Ochočena velryba co poslouchá na šudlání zábradlí.. to fakt ne..

Utajená operace (2010)

Všichni proti všem.. to je asi hlavní myšlenka této rádobyvtipné záležitosti.. vtipný to bohužel ale neni ani trochu a nazývat to dramatem, to už chce pořádnou dávku odvahy.. jediný co odpovídá popisku že tam nějaká ta akce byla, ovšem tak sběsile a nelogicky natočená, že ani tohle nemůžu přičíst ke kladům..

Ghost Machine (2009)

Zajimavej nápad, akorát škoda toho konce a možná trochu přehnaně psychopatického charakteru v hlavní roli, jinak ale na to že to byl nízkorozpočtovej film tak dobrý.