Manny & Lo (1996)

Typický americký nazávislák, jehož úroveň o dost zdvihl výkon malé Scarlett. Ale ani ostatní dvě hlavní postavy nebyly špatné. Spoiler: A hláška "už jsi někdy viděla, že by rukojmí zajal svého vlastního rukojmího" mě opravdu dostala.

Ticho nad oblakmi (2009)

Tohle mně vůbec nevzalo. Asi jsem byl v nějaké moc akční náladě. Ale i v té klidnější bych to vydržel tak 10 minut.

Železná díra (2011)

I když se mi zdálo, že to v té jejich partě tentokrát moc neklape, tak smekám před jejich odvahou a děkuji Pavlovi Barabášovi za zprostředkování dalšího cestovatelského zážitku.

Naděje a sláva (1987)

Byla to komedie? Bylo to drama? NO to asi nevěděl ani režisér, když to točil. Na komedii bez úsměvu, na drama bez dramatických momentů. A tak nesympatické herce jsem ve filmu už dlouho neviděl.

P!nk Live v Melbourne (2013) (koncert)

Pink je velmi energická, až živelná a tváří se celou dobu neuvěřitelně příjemně. Takže i když tuhle muziku moc neposlouchám, koncert jsem si velmi užil

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Tom Cruise se může snažit jak chce, ale tvrdý chlapík bez minulosti a bez skrupulí z něj nikdy nebude. jeho přítomnost sráží film minimálně o jednu hvězdu dolů.

Sobecký obr (2013)

Tak nám zase jednu v Británii ukázali, jak se dělá syrové sociální drama. Člověk si po shlédnutíé takovýchto snímků zase o něco víc váží života v naší malé české kotlině.

Americký zločin (2007)

Hodně silný zážitek. Ani ne tak počtem nějakých krutých scén, ale tím, jak je všechno skryto pod povrchem a nikdo nic neví, nedokáže říct, nebo upozornit. Obě hlavní hrdinky byly ve svých rolích hodně přirozené.

Kronika (2012)

Originální nápad doplatil na postupné snižování úrovně. Ke konci už to z docela seriózní mystery přešlo do kýčovitého katastrofického filmu. Mám dojem, že s konce si tvůrci nevěděli moc rady, tak se to snažili zachránit co největším počtem trikových scén.

Výpadky proudu (2012)

Co k tomu napsat víc, než že je to seversky bizarní.