Šéfové na zabití (2011)

Ne tak vtipny, jak jsem ocekaval po referencich od kamaradu, ale dobry.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Od dost dobreho ke zhovadily sracce. Takze za 1. serii bych dal 5 hvezdicek. V podstate me tam vadila jen skladba veznu, kdy v takhle hlidane veznici jsou zabijaci a mezi nima par dobraku, co ukradli sberatelskou karticku, pri predani kramku si vzali jen cast trzby nebo v bance vystrelili do vzduchu, ale budiz, jinak napinavy. 2. serie 4 hvezdicky, zacina se ale projevovat nevyrovnanost postav, Cukrous je uz na zabiti, utek je pro nejhledanejsi zlocince tak snadnej, jako kdyby natankovali a ujeli bez placeni. Ale celkove jeste dobry. Ve 3. serii to jeste zachranuje zmena prostredi, tedy veznice. Ale ani v ni uz nebyl vyuzit potencial, vse je uz tak prekombinovane a postavy ztracej identitu, malo co jeste dava smysl, porad to jeste je napinavy a u nekterych postav lze ocenit jejich zlou povahu a drsnost, ktera do takove zapletky i prostredi patri, Cukrous uz je ale tak protivnej, ze uz tak zhorsujici se kvalitu strhava vyrazne jeste do vetsiho hnoje. No a 4 serie je uplne jinej pribeh, akteri maj uplne jiny vlastnosti a schopnosti, kazdej nymand je na urovni agenta a agenti na urovni ufnukanejch pytlu hoven, uz tam neni jedina postava, ktera by byla zabavna. Takze odpad a velky pochybnosti, po 9 dile uz nejsem ani ochotnej to dokoukat. Konec

Já, robot (2004)

Pro me je to splacanina vseho moznyho, roboti s pohybama spidermana, radoby vtipy a radoby pohodovej polda napr. jako policajt v Beverly, vyhrady bych moh mit k leccemu, hlavni problem mam ale s tim, ze je to zanrove nevyhraneny a kumulace zanru je tak nejak hala bala.

Můj soused zabiják 2 (2004)

3 hvezdicky, takze sice o jednu mene nez u jednicky, protoze to bylo horsi, i tak ale na oddych dostatecne dobry.

Brazilský masakr (2006)

Nesouhlasim se srovnanim, ze je to lepsi Hostel. Hostel je syrovej a pohodu tam hledam tezko i v samotnym zacatku. Tady je to naopak od zacatku a potom dost dlouho Brazilska pohoda, celkem dobra, ale taky dlouha a vzhledem k tomu zas az tak dobra neni. Prvni vetsi zlom u dvou obeti to totiz zdaleka jeste nerozlouskl a relativni pohoda tak bezi a bezi dzungli. Naopak dalsi zlom, kvuli kterymu je to predevsim asi prirovnavany k Hostelu je naopak strasne nudnej a zklamani, a to rozhodne nerikam proto, ze me drsnost Hostelu pritahovala. Naopak. Jenze tady to bylo jak z vecerniho nemocnicniho serialu. Takze to napinave a zajimave prislo az neco malo pres pul hodky pred koncem.

Fontána pro Zuzanu (1985)

A kdybych to hodnotil pred mnoha lety, kdyz jsem to videl jako mnohem mladsi, dost mozna bych dal 4 hvezdy. Je to film pro deti a pubertaky, pribeh ze sidliste tak, jak si to pamatuji z detstvi. Je to o romantice, strastech i radostech, nechybi ani humor, i kdyz zrovna netrha branice, ve filmu jsou pouzity pekny strihy, za me dobry.

Slunce, seno, jahody (1983)

Jak u nás na vesnici, fakt prdel, tak proč se u toho nepobavit

Tlouštík z Beverly Hills (1997)

Od začátku je to nářez a zase se rád podívám. Tlustej velkej bílej ninja tomu dává pěkně na prdel.

Vánoční prázdniny (1989)

Vůbec jsem se nepotkal se zdejším hodnocením. Tahle komedie mi nerozesmává, nenavozuje ani příjemnou vánoční atmosféru a pohodu, spíš se s ní protrpím ke konci a za její hrdiny je mi trapno. Aspoň že v tom dramatu všechno dobře dopadlo a podařilo se rozsvítit.