Ztracená brána (2012) (seriál)

Me se to zdalo jeste vic prekombinovany, nez Dablova lest. Jeste vic mi tu vadil prubeh vysetrovani a policejni duo. Na jednu stranu vysetrovani ridili a ukolovali vsechny, jak kdyby to byli nejvetsi spicky v oboru, na stranu druhou videli vraha v kazdem, ke komu vedli ty nejnapaddnejsi indicie. Takze bylo hned jasny, ze vrah to nebude. Podezreni bylo vyvraceno vzapeti, kdyz podezreleho nasli mrtveho, a tak to jelo dal, az do konce. Na druhou stranu jsem se nenudil, takze 3 hvezdy bez problemu

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Nebyl to zadnej trhak a mistama ta snaha o dumyslnost nebo vtip byla desiva, a to neni pochvala. Ale nenudil sem se a to je hvezda navic. Takze konecny 3

Vinnetou (2016) (seriál) odpad!

Hnusnej film, hnusny kulisy a tapety, nesmyslna snaha o modernizaci, debilni radoby vtipy.....

Mama (2013)

Dobře naservírovaný, příjemně podaný herecký výkony a celou dobu jsem zůstal v napětí, konec nebyl pro mě nijak zvlášť dramatický, ale byl docela originalní.

Mariachi (1992)

Ze zacatku to vypadalo dobre, cekal jsem ze to bude jizda, ale nebyla. Akci a prestrelek v tom kratkem filmu bylo sice dost, ale me prislo, ze to bylo bez naboje, bez energie. Cely film misto aby stupnoval tempo, tak se vlekl. Ale dobra byla kamera i herci, i to bizardni podani.

Láska jako trám (1967) (TV film)

Moc jsem se nepobavil, tenhle humor ani atmosfera mi nesedli. Nebyla zadna chvilka a scenka, ktera by me vice zaujala. Vrchol kolem kabatu a zaverecna rodinna seslost me dokonce zklamali.

Disturbia (2007)

2 hvězdy jsou málo a 3 moc. Nebylo to ničím zajímavý, strašně dobře předvídatelný a nemůžu najít žádná pozitiva, jen že to nebylo dlouhé a tak se to mohl bez větších křečí dokoukat.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

První 3 série byly fantastický, neuvěřitelná prdel. Pak ale u 4 přišlo zklamání a už sem se nechtěl dívat, měl jsem pár pokusů, vždy na pár minut. Po čase, a hlavně na základě kladných komentářů sem 4 protrpěl a díval se dál. Od 5 se to zas rozjelo správným směrem a tak až do 9 včetně jsem nadšenej.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Je to skvělý, ale zejména v první sérii si člověk nesmí nechávat dlouhé rozestupy mezi díly, protože se snadno zapomene kdo je kdo a jaká spojitost je mezi jednotlivými postavami i rody. První série ani nepůsobí jako fantasy. O to se starají jen neobvyklá jména lidí a názvy krajů. A ty jsou právě jedním důvodem proč se hůře zapamatují a musel se ze začátku hodně soustředit, kdo je kdo a proč se co děje. Druhým důvodem je značné množství postav, které děj zachycuje. Pak je to obrovská vyvražďovačka, a aby tam ještě vůbec měl kdo hrát, musí přicházet další a další postavy. Od 1 do 5 série jsem byl maximálně spokojen, každý díl a každou minutu. Ta 6 začala v prvních dílech moc ponuře a trochu se to i táhlo. Pak došlo k výraznému zlepšení a do konce dobrý. Jen snad poslední díl měl na můj vkus zbytečné ambice co nejvíce, a pro ten seriál i nepřirozeně, rozlousknout. Za celý seriál se vůbec necítím přesycen erotikou, jakoukoliv nahotou a krutostí. Mělo to vždy smysl a rozhodně to nemuselo vyplňovat hluchá místa, nebo nahrazovat děj či dialogy, protože to vše bylo v naprostém pořádku a skvostné.