Václav (2007)

Tragikomicky, chytlavej pribeh, libi se mi zpravovani, opravdu jaem se i pousmal a zasmal, vetsinou ale smisene s horkosti.

Tajemná řeka (2003)

Uplne tajemnej nebyl dej, nevedel jsem kdo v pozadi je vrah, ale jistej jsem si byl u vsech, kteri meli vyznamnejsi roli, ze vrazi nejsou. Ale dobry a zabavny to bylo. Nekdy pozdeji klidne kouknu zase.

T2 Trainspotting (2017)

Fajn pokracovani, je dobre ze to navazovalo na jednicku a nevykradalo ji to zaroven, naslapana hudba, cele to melo smysl.

BrainStorm (2008) (TV film)

Komedie to az tak moc neni

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Naprosto genialni, jak je to cynicke, ale to jen v seriich, kde je Charlie Sheen a jeste lepsi to je z dob, kdy Jake byl malej.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Hodne brutalni, drsny, atmosfera byla silene mraziva, tomu mistu by se chtel kazdej normalni clovek vyhnout i kdyby to melo skoncit jen rozriznutym prstem. Film byl natocenej skvele.

Pustina (2016) (seriál)

Bavil jsem se od zacatku, to jo, ale ocekavani jsem mel jina. Znamy o tom mluvili jako o husty krimi s dusnou atmosferou, a tak sem cekal hlavne krimi. Kvalitu jsem shledaval hned od zacatku, prave kvuli mym ocekavanim se mi to trochu vleklo. Herci byli skveli, po prvnim dile jsem mel obavy jak budu vnimat Jaroslava Duska, ale byl vybornej. Jako trochu fales na divaka beru to, jak tvurci schovali vraha, na rozdil od motivu.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Gangsterky mam rad, ale tahle je takova naivni, hodne zamerena na hrdinstvi poldu, co jdou proti mafii mafianskyma praktikama. Skoda taky je, ze nekterym mafianum jsem neuveril, ze jsou drsny. Ale propadak to taky neni.

Slídil (2014)

Ze je hlavni hrdina blbec je snesitelny, ale ze ho herec tak blbe zahral kousu spatne. Kazilo mi to prozitek u filmu, kterej neni spatnej, neni to ale ani pecka a timhle si celkovej dojem u me zhorsuje.

Maratónec (1976)

Nechapu tak dobre celkove hodnoceni. Pro me strasna blbost, vsichni se tam chovaj jak idioti, nudna zapletka a uz to videt nechci.