Halloweenská noc (2007)

Len veľmi slabé náznaky hororu a ešte slabšie čo sa týka komédie. Bola tu snaha o prelínanie nejakých viacerých príbehov, ale ani jeden nebol rozvinutý a keď už konečne bolo bádať nejaký ten prienik, tak zrazu film skončil. Určite to ale malo potenciál, niektoré scény boli skutočne pôsobivé, no z celkového hľadiska len veľmi priemerná záležitosť.

Útěk do divočiny (2007)

Najkrajšie a najsilnejšie čo som kedy zažil. tento film milujem!

Volání o pomoc (2007)

Sandler v tomto filme - jeden z najlepších hereckých výkonov, aký som mal tú možnosť vidieť, zanechal toho vo mne strašne veľa!

Šéfové na zabití (2011)

Nemám nič proti absurdným komédiám, na niektorých sa viem aj dobre pobaviť. Tento film má síce absurdný námet, ale zároveň sa snaží pôsobiť ako seriózny film. To však v žiadnom prípade nefunguje, nie je to ani veľmi vtipné ani nič. Akurát herci sú skutočne kvalitní, v takomto zložení si viem predstaviť oveľa lepší film.

Enderova hra (2013)

Pekne natočená rozprávka s výbornou hudbou. Akurát koniec je ale mega trápny, takto nefunguje svet dokonca ani v rozprávkach. 5/10

Nikdo není dokonalý (2012) (pořad)

S novými moderátormi je to skutočne nepozeratelné. Úplne to stratilo úroveň, Andrásy a Vacvalová sú moderátori na úrovni a nech je akýkoľvek prestížny a inteligentný hosť, tak vždy s ním držia krok a mimo hlasu ulice ide o intelektuálnu zábavu! To sa však nedá povedať o týchto trápnych moderátoroch z rádia, ktorí prinášajú naozaj len trápnosť a stupiditu, zábava na takejto úrovni môže ulahodiť len primitívom a tých je na Slovensku neúrekom, nepochybujem, že budú úspešní. Celé poňatie relácie bolo v ich podaní mizerné, neviem si predstaviť, že by tam bol nejaký hosť na úrovni, nie len ja ale aj ten hosť by sme sa cítili blbo. Predpokladám však, že noví moderátori budú pokračovať v trende, ktorý zaviedli a budú si volať hostí ako v prvej časti, konkrétne to bola celebrita najvyššieho kalibru, moderátorsky odpad Sajfa, ktorý sa správal ako v šenku po 2 pivách. Celé to bolo trápne a nemalo to žiadnu úroveň. 1 hviezdičku nechávam len z úcty k predošlej moderátorskej dvojici.

Contracted (2013)

celý film výborný, napínavý a znepokojujúci, skutočne som sa chystal dať 4 ale ten koniec asi najdebilnejší, aký mohol byť

Insidious 2 (2013)

Tak toto bolo všetko len nie horor, bližšie to malo dokonca možno aj ku komédii ako k hororu. Asi tak 2-3x som sa zľakol a 20x zasmial nad retardovanosťou niektorých scén. Oproti jednotke, kde som bol celý film v napätí a strachu, tu som len neveriacky a pobavene sledoval, čo za hovadiny James Wan ešte netrepe do tohto filmu. Insidious 2 je komerčný "horor", ktorý je vhodný do kina pre celú rodinu aj s deťmi.

Hühner für Afrika (2009) (TV film)

Ono to ani z ďaleka nie je také čiernobiele ako sa javí v tomto dokumente. Tento dokument disponuje značne subjektívnymi tendenciami, ktoré vyplývajú z ohraničeného uhla pohľadu, zároveň ani neponúka nejaké racionálne riešenie, ktoré by človek na konci očakával.

Osudové peníze (2010) (TV film)

Výborné herecké výkony! Najme Labuda ml. ale aj Budař a Marcinková boli super. Je to atmosferické a dobové, no zároveň úplne zo života. Bohužiaľ niekedy z filmu strašne srší, že je to TV film, preto nemôžem dať viac ako 3.