Máma (2013) (seriál)

Anna Faris je super ale inak je tento seriál prepadák. Neviem kto píše scenár ale pripomína mi to naše slovenské seriály. Zaslúži si to len 1 hviezdičku ale z úcty k niektorým kvalitným hercom, ktorí aj napriek mizernému scenáru podávajú výborný výkon dávam 2.

Naši (2016) (seriál) odpad!

Veľmi zaujímavý seriál nakoľko sa tu stretli neherci, nerežisér a nescenáristi, tak to aj vyzerá. Možno keby ste dali natočiť seriál 10 náhodným ľuďom z ulice, s tým že by ste im poskytli kameramanov a zvukárov, tak by to bolo kvalitnejšie. Hluchá a nudná strata času, úplné dno slovenskej kinematografie, smutné je že to chodí o 8 večer.

Hádej můj věk (2016) (pořad)

Zaujímavá relácia, ja osobne ju rád sledujem. Zdanie klame.

Tvoja tvár znie povedome (2016) (pořad)

Na slovenské pomery je to jedna z lepších relácií. Pre väčšinu slovenských relácii je najtypickejším prvkom stupidita. Táto relácia však určite nie je stupídna, je pomerne zaujímavá a keď nič iné nejde v telke tak sa dá pozrieť. Taký priemer.

Troja (2004)

Tróju ako takú zbožňujem, prečítal som množstvo kníh o Trójskej vojne a preto som mal veľké očakávania aj od filmu. Viac by ma potešilo keby sa spracovala knižná predloha od Davida Gemmella ale myslím si že aj toto spracovanie je veľmi dôstojné a výborne zahrané, nemám čo vytknúť.

Sebevražedný oddíl (2016)

rozprávka ako z produkcie Walta Disneyho, v ktorej sú aj "bad guys" v podstate nepochopení dobráci od kosti.

Green Room (2015)

vynikajúca atmosféra, akurát dej mal miestami logické zádrhely počnúc samotnou pointou. Taktiež efekty a masky pôsobili občas ako v klasickom Béčkovom horore. Každopádne atmosférou, napätím a zaujímavou tématikou to bola pecka, silné 3*

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

ťažko sa mi to hodnotí, nakoľko mám veľmi pozitívny vzťah k tejto sérií. musím však povedať, že dej bol otrasný a strašne silený, len aby sa zarobilo na pokračovaní. ak sa odosobním od deja a zameriam sa na humor, tak klasicky vtipných scénok tam bolo dosť a veľmi to ťahal ako vždy Sid so skvelým slovenským dabingom. Podstatne slabšie ako 4ka ale stále pozerateľné, slabé 3.

Warcraft: První střet (2016)

Mal som obrovské obavy z tohto filmu, no bol som veľmi milo prekvapený. Pre mňa ako veľkého fanúšika to bol splnený sen, počas celého filmu som mal zimomriavky a slzy na kraji. Krásne, monumentálne, dojemné, epické.