Liga spravedlnosti (2017)

Strašně moc velká sračka!!! Podívejte se na Zack Snyder's Justice League a tohle uplně vynechejte!! ;)

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Bože můj, ten týpek to prostě kurva umí!!! Po zhlédnutí 4 hodinové Justice League od Snydera jsem okamžitě běžel dát prvnímu snímku od Whedona ze 3 hvězd 1 hvězdu, za celkem slušné provedení. Ovšem tento snímek, ten má prostě všechno co musí DC film mít! Temnota celkem v klidu a tichosti pomalu pohlcuje planetu a vyčkává vždy na ten vhodný okamžik. Hrdinové se pomalu, ale jistě zbližují a dávají dohromady. Je to bravurně natočené! Výborně zapracované vedlejší postavy (Lex Luthor, Darkseid, Joker...). Stepenwulf je tady už opravdu hrůzostrašný a ne jako ten ubohý píčusek v prvním snímku. Prostě tady je vidět, že Snyder opravdu miluje to co dělá a že ho první snímek tak nasral (jak to Whedon pojal), že se rozhodl udělat sice 4 hodinové, ale mega skvostné dílo!! Moc doufám v pokračování a v to, že si ho vezme na starost zase Snyder!! 100% P.S. Klidně bych zvládl 4 hodinové pokračování. :D

Legenda jménem T-34 (2018)

Rusové mile překvapili. :) Podle traileru jsem si říkal, ty jo to nevypadá vůbec špatně a také trailer nekecal. Pořádná dávka, tanků, akce a napětí mezi Rusy a Němci. Efekty byly perfektní bez jediné výčitky. Dějově fajn, napětí bylo cejtit, ani scén z koncentračních táborů se režisér nebál, ale hlavně dobré obsazení s příjemným překvapením alias Josef Carda a dalšími Českými jmény. :) Zkrátka film mě velice potěšil, jak zpracováním tak skvělými efekty. Palec nahoru. 90%

V síti (2020)

Byl jsem na tento snímek velice zvědavý. Ani jsem vlastně nevěděl co od toho mám očekávat. Říkal jsem si, no tak asi to bude dost nechutný, uvidím asi spousty pánských přirození a jen doufám, že tam neuvidím někoho, koho osobně znám.. (což se naštěstí nestalo, zaplať pán Bůh). Ale to co jsem viděl, jsem opravdu nečekal... Že se tohle děje všichni víme, každý na to reaguje nějakým způsobem, ale doufám, že rodiče mladých holčiček a i kluků dbají na bezpečí svých dětí, protože tohle může být pro 12 letou holčičku či chlapečka, opravdu až smrtelné.. :( Nedokážu si představit, jak se s tím ty děti dokáží vypořádat, pokud nemají tu odvahu si o tom promluvit s rodiči či blízkou osobou a jsou v tom sami.. Herecké výkony 3 hlavních hereček jsou neskutečné a muselo to pro ně být opravdu velice těžké. A to jsou to 24 leté dospělé holky, které si už něčím prošly. Kamera, střih a práce se zvuky a hudbou jsou také výborné a filmový dokument to neskutečně zdokonalilo. Je smutné, že i u takhle vážného tématu se člověk i od srdce zasměje, neboť nad "inteligentními" výroky pánů v záběrech vám zůstane hlava stát. Obzvláště, když vidíte autentické hlášky a záchvaty smíchu hereček, po kontaktu s jedním z "inteligentních" stvoření. Ke konci je jedno velice milé překvapení, které vám naopak vykouzlí úsměv na tváři a zjistíte, že na světě jsou pořád i hodní a milí lidé, kteří si chtějí třeba jen popovídat. Za mě obrovská spokojenost se snímkem, ovšem s tématem už nikoliv a doufám, že se o tom začne mnohem více mluvit a někdo to bude i řešit. 100% P.S. A prosím Vás lidi, jděte na to do kina, pokud budete moci. Podpoříte tím tvůrce, kteří si to opravdu zaslouží a vám to za těch 189 Kč opravdu bude stát, děkuji! :)

Zabiják & bodyguard (2017)

Dlouho jsem otálel, až jsem se konečně dokopal k tomu pustit si tento výtvor a udělal jsem kurva dobře! Všechno si skvěle sedlo a vznikl peckovej nářez v čele se skvělou dvojkou alias Deadpool a Nick Fury a úžasnou, v 51 letech nádhernou, Salmou Hayek, kterou prostě nechceš nasrat. Moc jsem se bavil při cestování dvou úhlavních nepřátel, které svedl osud dohromady a museli najít společnou notu v honbě za spravedlností. Akce byla parádní, dynamická a HLAVNĚ nic přehnaného, jak bývá zvykem u akčních filmů. Zkrátka opravdu jsem rád, že jsem dílo The Hitman's Bodyguard viděl a stává se z něj jeden z mých nejoblíbenějších akčních filmů. 100% Těším se na další díl!

Avengers: Endgame (2019)

Čekání skončilo a vydali jsme se do kina. 3 hodiny v kině, docela utekly, ovšem poté jsem byl rozlámán, jak cikánské hračky. ALE.. stálo to za to!! Krásné zakončení Avengers výpravy a všech postav. Spousty zvratů a nečekaných událostí. A na konec by v kině bylo slyšet i spadnutí špendlíku, neboť všichni nevěřícně koukali na plátno a čekali co se uděje. Samozřejmě padlo spoustu slz a i já měl na mále. No však jsme u Marvelu strávili podstatných 11 let a teď to najednou má skončit... Ale jak už jsem zmínil, zakončení perfektní a budu ještě dlouho vzpomínat. Nicméně, určitě si to pustím ještě jednou a jsem moc zvědav co bude dál. :) 95%

Sestra (2018)

Pecka! Po dlouhé době horor u kterého jsem se opravdu bál a občas i sklouzl do sedačky. Výborně udělané, lekačky jak sviňa a atmosféra bombová. Rumunské opatství jako výborně zvolená kulisa pro všechno zlo. Strhující jízda s ďábelským plynem. Spokojen 90%!

Avengers: Infinity War (2018)

Rok čekání na pokračování.. To bude utrpení 😟 Ale jinak pecka!

V hlavě (2015)

Naprosto dokonalý!! Nejlepší animák roku, troufám si říct, že lepší jsem zatím neviděl a dlouho nejspíš neuvidím. Emoce, sranda, akce, dokonalá animace a hlavně příběh dávají V hlavě to co má mít a dávám zasloužených 100%!!