Wolverine (2013)

Pěkné "pokračování" X-MENA. Mohlo to být trochu akčnější, ale i tak sem docela spokojený. Wolverine je prostě jen jeden a tak to musí zůstat! Akorát sem trochu nepobral konec - za titulky.. Byl sem docela zmatený, ale pak sem se zamyslel a došlo mi to stačí jen zapřemýšlet. Myslím, že bude ještě jeden díl uvidíme.. 65%

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Monstrózní, megalomanské prostě nářez! Žasl jsem od první minuty do poslední. Napětí, nervozita a akce mě strhlo a nepustilo. Efekty uplně mega luxusní!! Obrovští "Jaegři" proti obrovským "Kalju" = totálně nářezová kombinace. To co jsem od toho čekal mi nebylo odepřeno a jsem nadmíru spokojen. "To fight monsters, we created monsters" "Pro boj s monstry, jsme vytvořili vlastní monstra" .. mega suprová hláška! 100%

Město mrtvých (2006)

Obyčejný film o zombících. Zombí byli ale až moc chytří na můj vkus. Pár efektů bylo pěkných ale jinak stál film za hovno. 20%

Terkel má problém (2004)

Totální chujovina ale chcal sem u toho smíchy! :D Taková oddechovka po těžkym dnu.. Dánové se docela předvedli, to bych nečekal. BEST HLÁŠKY: Vymrdaný ekymačky syn, Sedej zmrde nebo tě usadim sám, Ještě že ta tlustá kráva nepřistála nikomu na hlavě, Tvá máti za bůra mrdá! :D 80%

Muž z oceli (2013)

Úžas! Prostě Zack Snyder co jiného dodat.. Bomba ve všech směrech, jak efektově, tak příběhově, tak herecké obsazení. Dobře se to rozjelo, výborně pokračovalo až ke zdárnému konci. 100% :)

Pád Bílého domu (2013)

Průměrná podívaná. Efekty dobré ale příběh za moc nestál podobných filmů už je mraky. 55%

Světová válka Z (2013)

Bomba! Výborný příběh z parádními efekty, dojmy a obsazením. Uplně nově pojaté zombie. Chytřejší, silnější a mnohem rychlejší. Nápad se smrtelnou nemocí byl velmi originální a logický. Brad to zahrál suprově jako vždy. :) Myslím že Jerusalem moc neuspěl s velkou zdí.. :D Ale můžou si za to sami kdyby drželi hubu tak sou v pohodě. Jinak prostě po všech stránkách dost dobrý! 100%

Rychle a zběsile 6 (2013)

Už to není o kárách, pouličních závodech a krásnejch holkách ale akčňák.. A to mě sere. Ale super natočené, luxusní scény, dobrá hudba, suchej humor.. Pěknej akčňák ale už to není rychle a zběsile.. 70%

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Super pokračování. Princ Nuada nemá rád lidský rod, což znamená, že pro vymýcení lidstva je Zlatá armáda jako vyšitá. Hellboy a Liz jsou spolu až na to, že se trochu hádají.. Nicméně jako v každé domácnosti. :) I přes to všechno ale dokážou projít a zastavit prince Nuadu při zničení lidstva. Efekty bombové zase s trochou humoru a špetky emocí. Del Toro je prostě borec! 100% P.S. Sem zvědaví na třetí díl když Hellboy bude táta... :)

Hellboy (2004)

Úžasné fantasy. Hellboy se mi nesmírně líbí. Del Toro si dal velice záležet a podle toho to také vypadá. Akční, trocha humoru a špetka emocí. Tak by to mělo vypadat. Líbí se mi že má Hellboy slabost pro kočky (jako já) :) Karel Roden je snad uplně všude... A i sem se dokonale hodil. Selma Blair je úžasná herečka a také moc krásná, nedivím se Hellboyovi že se do ní zamiloval. Náramně se k sobě hodí. A efekty? No prostě slast. 100%