Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Začátek Hobita a jeho cesty z Kraje. Seznámení s postavami, úvod do děje a další dějové příběhy. Prostě to co k prvnímu dílu patří a to jak k tomuto, tak ke všem prvním dílům. Tento první díl se mi moc líbil a už se nemůžu dočkat dalšího. Jackson je prostě mistr režisér a je to můj veliký oblíbenec. 90%

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Až tyhle hvězdy půjdou za Pánem nahoru, takovéhle filmy už nebudou.. A bude to velká škoda! :( Jinak bomba! 100%

Strážci Galaxie (2014)

Dokonalé! Dokonalé efekty, dokonalý příběh, dokonalé postavy a hlavně neskutečně zabijácké hlášky! To všechno vám nabídnou tihle strážci. Rocket a Groot byli nejlepší, prostě super dvojka.. Tento film mě uchvátil a zaslouží si rozhodně toto hodnocení (i vyšší by snesl). Osobně dávám 100%. "Já jsem Groot" = nejlepší! :D

Transformers: Zánik (2014)

Nejsem ani zklamaný ani potěšený.. 4. díl Transformerů už nemá to, co měly díly před ním. Romantický, ač mimostranný vztah Sama a Michaeli, vztah Sama a Bumblebeeho, tu napjatost mezi Autoboty a Deceptikony, mariňáky, kteří byli schopni položit život při ochraně Země a Autobotů... to všechno tam prostě hrozně moc chybí. Co se týče vizuální stránky, film nemá chybu, ALE myslím si, že je dost přehnaný. Nový Autoboti jsou super, stejný důvtip, souhru, i obětavost jako ti předchozí. Megatron je zde pořád, teď ale jako Galvatron. (toho se prostě nezbavíme) A co mě hodně naštvalo je to, že lidi se obrátili proti Autobotům a chtějí je zničit. Za vše co pro ně udělali. Jak velká je lidská hloupost? Zde se můžeme přesvědčit. Musím vyzdvihnout Nicolu Peltz, pořádná kost! I herecky na tom neni špatně. :) Celkově tedy dávám tomuto dílu 50% a myslím, že už by Transformers měli skončit..

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Výborně zkombinovaný skutečný příběh Abrahama Lincolna a fantasy! Absolutně nechápu toto hodnocení. Berkmambetovi se povedlo neskutečné galapředstavení, které vás chytí a nepustí. Zápletky, spád, zvraty v ději a hlavně efekty, vytvořili něco, co je absolutně dokonalé! Je jasné, že je to prostě jen smyšlený nesmysl, ale takhle to nemůžete v žádném případě brát. Náramně jsem si to užil a vychutnal si zpomalené scény a výborné akční snímky. Prostě tento film mě velmi překvapil a potěšil a dávám 100%. P.S. Stále mi nejde do hlavy, jak můžou být někteří lidé tak tupý a dát tomuto filmu odpad.. -_-

Doupě (2014)

Luxusní řežba! Hrozně se mi líbilo intro.. Super zpracované s luxusní hudbou! Gangsteři po zuby ozbrojení a proti nim jen 2 odvážní týpci. Jeden agent a jeden parkourista co se jich vůbec nebojí a díky svým dovednostem dokáže utéct skoro ze všech situací. Prostě výbornej akčňák věnovaný Paulu Walkerovi.. R.I.P 95%

Titanic (1997)

Tento film musí zaujmout prostě každého diváka a dostat ho do kolen.. Cameron vytvořil něco neskutečného a i po skoro 20 letech má tento film úspěch. Napětí, akce, efekty a hlavně láska dávají filmu neuvěřitelný náboj. Herecké výkony Kate a Leonarda byli špičkové a oba by si zasloužili Oskara! Titanic je film, který můžu shlédnout 100 krát a přesto mě nepřestane fascinovat. 100% P.S. Písnička od Celine Dion - My Heart Will Go On je dokonalá!

Ostrov (2005)

Úžasné!

Podfukáři (2013)

Mozková vyjebávačka... Neskutečně propracovaná! :)