Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

No.. Zakončení Hunger Gamesů je celkem čekané. Vlastně skoro vše v tomto díle jsem čekal. Připadá mi jako by režisérovi a jeho poskokům došly nápady. Každopádně světlé chvilky se objevily. Akční scény celkem slušné, emoce vyhrocené a příběh dotáhnutý do konce. Čekal jsem větší řežbu mezi Kapitolem a Kraji, které se mi bohužel nedostalo. Moc se mi líbilo, jak Peeta znovu přichází k sobě a Katniss mu v tom pomáhá. Ale tento díl nebyl, až tak moc povedený. Dávám 60%. Pro mě nejlepší 2. díl! P.S. Jennifer s Natalií Dormer jsou skvělý! :3

Hodný dinosaurus (2015)

Do teď jsem nepochopil, jak tohle může být pro děti!! Čekal jsem od toho tedy něco mnohem lepšího a zábavnějšího, jelikož je to od Disneyho a Pixaru, nakonec jsem nevěřil svým vlastním očím.. Věkovou hranici na tento film bych dal tak od 8-10 let, menší děti rozhodně ne -> trauma! Nebudu vypisovat, co všechno se zde událo, z čehož jsem byl absolutně rozčarován, jen se na to mrkněte sami, ale věřte mi, že také budete zírat na plátno nevěřícným pohledem jako já. Veliké zklamání a nepochopení !DĚJOVÉHO! provedení. Vizuální stránka samozřejmě čarovná, jako klasicky od Disneyho a Pixaru, ovšem příběh a představení člověka (coby neandrtálce) je totální výsměch a sračka. Opravdu jsem se musel smát, !POZOR! bohužel zoufalostí. No nic, dávám jednu hvězdu za vizuální stránku, jinak odpad..

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Konečně zase po dlouhé době epický film s Jackiem. Poté co jsem shlédnul trailer jsem se na tento film těšil jako svině. A dostal jsem to, po čem jsem toužil, ba i mnohem více. Nejvíce jsem asi nečekal to, že je film podle skutečné události. Děj je velice zajímavý a vtáhne vás do sebe a pustí až při titulcích. Nasazení v tomto snímku bylo opravdu důkladné a procítěné. Akčních scén je spousta, ale myslím, že nehrají až tak vážnou roli. Hlavní je zde právě příběh, který opravdu zamává vašimi emocemi. Na to jak je Jackie "starý" pořád mu to jde. Cusack je zde velice příjemný a role mu parádně sedla. Brodyho postava je velice záporná a přejete si jeho smrt už od prvního představení se ve filmu. Každopádně jsem nadmíru spokojený a potěšený. Jak říkám po dlouhé době jsem měl možnost shlédnout něco takhle epického a emotivního. Klobouk dolu! 100%

Jupiter vychází (2015)

Slušná oddychovka se super obsazením a efekty. Děj je dobře zamotaný a dozvídáme se postupně co se vlastně děje. Řekl bych, že je to taková kombinace Star Treku, Strážců Galaxie a Star Wars. Ale jak říkám slušné "béčko" od Wachowskich. 70%

Rychle a zběsile 7 (2015)

Tak jak jsem psal už u předchozího dílu.. Bohužel, už to není Rychle a Zběsile, ale Sci-fi Akčňák... Perfektně natočené (ještě aby ne když to režíroval Wan!) Některé scény byly opravdu přehnané, ale jinak super pocta Paulovi. Myslím si, ale že by to tímhle dílem mělo skončit.. Vlastně když to tak vezmu, tak u mě !PRAVÉ! Rychle a Zběsile skončilo 3. dílem. :) 75%

Frajeři ve Vegas (2013)

Bombová komedie! Co budeme dělat, až tu tihle herci nebudou?! :( Prostě parta HIC! Náramné obsazení, skvělé herecké výkony (jako vždy) a super hlášky! Komedie jak se patří a ještě k tomu s těmito borci. Neskutečně jsem se bavil a nejvíce se mi asi líbí, že si ze sebe dokáží udělat takovouhle srandu. :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Skvělé dovršení Potterovské ságy. Tento díl bude vždycky patřit mezi mé nejlepší a také si to zaslouží! Jak už jsem četl u některých komentářů a také souhlasím, smrti vedlejších postav mohly dostat více prostoru a emotivnosti. Nicméně smrt Severuse a následné vzpomínky do nichž Harry nahlíží, byly velice dojemné a přiznám se ukápla i slza.. Zejména, když se dozvídáme pravdu o Severusovi a když vykouzlil patrona, stejného jako měla Lily Potterová "Lily.. Po takové době." "Navždy!". Zkrátka tahle scéna by si zasloužila Oscara. A když Harry získal kámen vzkříšení a objevily se mu rodiče, Sirius a Rémus, myslím si, že místo Jamese Pottera tam měl stát Severus, neboť si to zasloužil víc! James byl jen svině, přesně jak to Severus řekl.. Rozhodl jsem se zase po dlouhé době skouknout všechny díly a udělal jsem správně. A jméno syna Harryho a Ginny Albus Severus Potter mě velice potěšilo a to co mu Harry při odjezdu řekl i dojalo. "Albusi Severusi Pottere pojmenovali jsme tě po 2 ředitelích Bradavic, jeden byl ze Zmijozelu a byl to ten nejstatečnější člověk." Úžasné! 95% za celou ságu. P.S. Miluju Ginny (Bonnie Wright) je dokonalá!

Sedmý syn (2014)

Slušné béčko, ale čekal jsem od toho mnohem víc... 60%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Skvost! Husí kůže od začátku do konce. Bomba pokračování. Whedon je prostě jednička! V tomto díle se nám více otevírají postavy. Což si myslím, že byl hlavní záměr tohoto pokračování, jelikož v prvním díle se řešila spíše kooperativnost hrdinů dohromady a jestli se dokáží semknout při společné ochraně země. Zde už kooperují celkem dobře, a proto dostalo více času rozebírání postav, jejich minulosti, temných stránek a osobních vztahů. Ultron je hodně silný nepřítel a Avengers mají co dělat, aby mu stačili. Zajímavé je, že Ultron je vytvořený. Nebudu spoilovat kým. Máme tady další nové tváře, Quick Silvera, Scarlet Wich a Visiona, kteří skvěle zapadli a mají také super vlastnosti. Druhý díl Avengers je parádně nabitý akcí a ve 3D byl super. (3Dčko moc nemusím) Takže tomuto pokračování dávám také 100% a jsem moc zvědav na Infinity War! P.S. Změna dabingu Iron Mana mě pěkně nasrala! A bohužel už Whedon nebude točit další pokračování, což je taky dost na hovno.. No uvidíme jak se s tím Russoové poperou.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Neskutečnej psycho nářez! Od začátku do konce se nezastavíte.. U tohohle filmu by jste neusnuli ani po propařeným víkendu bez spánku! Prostě mega bomba! Film roku! Děj, efekty, nápaditost, originálnost, akce, hudba, herecké výkony a obsazení, zkrátka všechno bez chybičky! George Miller to vzal pěkně od podlahy a patří mu můj velký obdiv. Už jen za to, že ho napadlo něco takhle originálního a dovedl to do epických rozměrů! MAD MAX mě velice potěšil a jsem rád, že má takhle úžasné ohlasy a vysoké hodnocení. Rozhodně si to zaslouží! 100%