Nevědomí (2013)

Bomba! Luxusně zamotané, dokonale natočené, suprové efekty a to obsazení no prostě paráda! Nečekal sem že to bude takový nářez ale byl! Parádně sem se u toho bavil a celého mě to tak nějak pohltilo. 100%

Svět zítřka (2004)

Film neni špatně udělaný, ale je takový přeplácaný a přeházený, takže sem to viděl na 3 hvězdy. Jelikož sem na tom byl v letním kině s mým "milým" kamarádem, který to už viděl a pořád mi do toho kecal, tak sem neslyšel tu poslední scénu jak si ho ona vyfotí. Když sem si to pak stáhl a viděl to znovu i s tou poslední scénou tak sem musel přidat hvězdu protože to na konci prostě totálně rozsekal!! :D

Jackass 2 (2006)

Prostě hovada!! U některých scén sem chcal smíchy u některých sem se málem poblil.. :D Ale mají můj velký obdiv! 100%

Spring Breakers (2012)

Super drama thriller! Film je pojatý velice originálně a to tomu dodalo tu šťávu. Jediné co bych vytkl byl Franco.. Role se k němu moc nehodí, ale to je jen nepatrná chybička. Holky byly úžasný a moc sexy! :) Originál je supr doufám, že se to ani nebudou pokoušet překládat, protože to by to zase dopadlo. Máme výbornej dabing, ale tenhle film si prostě musíte vychutnat takový jaký je! -ORIGINÁL- Moc mě to potěšilo (těšil sem se na to celou dobu) a dávám 100%! Režisér mě mile překvapil :)

Mocný vládce Oz (2013)

Pohádka pro děti, ALE luxusně natočené! Bomba efekty, super obsazení a dobrá akce. Občas sem se pozastavil u takového toho "tlachání" ale to mi vůbec nevadilo. Mila, Rachel i Michelle jsou velice krásné a ve filmu to bylo také hezky vyzdviženo. Francovi ta role náramně sedla a hezky to do sebe všechno zapadlo. Nejvíc se mi líbil opičák.. :D 80% - přeci jenom je to pohádka pro děti, ale moc se mi to líbilo.

Iron Man 3 (2013)

Prostě bomba! Celá trilogie Iron Mana byla suprová. Úspěšně rozjetá a úspěšně zakončená. Akorát mě trochu zaráží to, že pokud Tony zanechal práci Iron mana jak chtějí natočit Avengers 2? Na to sem celkem zvědavý. No prostě se jim to výborně povedlo a sem potěšen! Celá trilogie 100% ALE - 1. díl: 95% 2. díl: 100% 3. díl: 95%

Jedna mezi oči (2012)

Prostě Stallone! :) Peckovej akčňák. Dobře vostrej a zpracovanej! 85%

Nespoutaný Django (2012)

BOMBA! Quentin se s tím prostě nesere.. :) Nářez od první minuty do poslední. Český dabing se jim luxusně povedl a to mě dost potěšilo jinak by to nemělo takový říz! Docela dost nečekaných zvratů a obratů.. Příběhově dobré a zajímalo by mě jestli měl nějakou skutečnou inspiraci? Možná že jo.. Efekty suprové a no prostě všechno skvělé! 100%

Poslední samuraj (2003)

Úžasný film s úžasným příběhem s úžasnou hudbou a s úžasnými hereckými výkony... Tento film nemá chybu a obdoby! Obdivuji umění a statečnost samurajů. A těším mě, že se císař nakonec zachoval správně. Nejlepší voják byl kapitán který zachránil Olgrinovi život! Troufnu si říct, že to je Cruisův nejlepší film.. Dojmulo mě to a také stékalo pár slz.. Jasných 100%!!

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Docela dobře pojaté. Dabingově se to docela povedlo a příběhově jakbysmet. Obsazení ušlo a humor byl velice přímý a odpočinkový. Možná že minutově malinko přehnané ale dá se to. Jinak francouzi nás s taťkou poslední dobrou velice zaujali (co se týče komedií) a proto se budeme asi častěji koukat na francouzské komedie. Pokaždé se u toho nasmějeme až k prasknutí! Jinak film tak na 75%, ale prostě na klasického Asterixe a Obelixe to nemá! P.S. ve filmu se vlastně dozvíme proč začali Angláni pít čaj. :)