Enys Men (2022) odpad!

To malo byť jako peace kvetinám?! Miesto očakávaneho remaku The Fog tu sledujeme psycho-art-avantgard  rozpad škaredej starej puče do rakety šrotu utimatívneho debilizmu! Idem von-pozrem-hodím kameň-zapíšem a takto až do konca filmu! Ideme do Cannes na kávičku, aby sme boli "v kurze"! Keď si sem nejaký kokot zaradil pod šlupec "Horor", tak mu gratutulujem k ďaľšej tabletke.

To Catch a Killer (2023)

Prečo má mať fízel v každom u.s. flicku nejakú psycho traumu?! Tuná k tomu nezašli za roh, pridali samozrejme vedúceho FBI jako buznu - ten pokec u večeri bol úžasný thriller... Otrasne prestrelený rating!

Jeho poslední slova (2023) (seriál)

Akonáhle sa v 3/4 seriálu vyložia karty na stôl, zistíte že ide v podstate o banalitu a všetko sa stáva nezaujímavé. Ako bonbónik tu zase máme postavu typicky nasranej a odutej tínedžerky, ktorú máte chuť umlátiť s lopatou. Mám dojem, že jej foter to nechcel spraviť vlastnoručne, tak radšej dobrovoľne zdúchol. Facit: pozrieť a zabudnúť.

Matka (2023)

Ak poznáte seriál South Park tak spojenie pojmu "Strong Woman" a J-LO vám privodí od smiechu žalúdočné kŕče.

Citadel - Čas z nás dělá nepřátele (2023) (epizoda)

Seriál má 3 obrovské "devízy": počernú a prdelatú Prijanku Čopru ako top agentku Jolanu Šarközyovú z Luníka 9... pardon moi, BollyWoodu, úžasný kufrík, pri ktorom aj značka Louis Vuitton vyzerá ako igelitka z Tesca (ten neskôr vystrieda kľúč Oz, ktorý má prakticky tie isté "copperfield" schopnosti), no a v každej časti minimálne jeden záber, kedy sa kamera reverzne otáča o 180° - aby ste vedeli, že je to "cool"... S pribúdajúcimi epizódami úmerne rastie aj počet flashbackov, ktoré už fakt lezú na nervy - (Jolana si cudne v závoji ako jej káže viera vyšukala dcéru - či len jednu, ešte nevieme, keď prihliadneme na expanziu cigánskej populácie - s najväčším 007 borcom "ever seen the world" (rádoby "Bournom") a jej foter je najväčší terorista na celom svete - fakt ten najhorší badsass). Prosím vás, kam sa podelo $300 melónov za season?! Keď tak pozerám aj na ostatné movie databázy, nechodím ďaleko od pravdy... Táto séria je liekom na vašu dušu - ak chcete spáchať sebevraždu!

Hypnotik (2023)

Film kráča v šľapajach Scanners a Firestarter, tentoraz prišli na rad hypnotici. Nabudúce nás čakajú ojebávači seniorov a skořápkáři... Aspoň to neni Spy Kids 4D-časť 56! Páčil sa mi úvod, škoda-dojebal záver! Alica by mala prestať žrať ten fastfood, prdel jej rastie do astronomických rozmerov. Celkovo... dá sa to prežiť, s pivom a popcornom a zajtra máte špatnú chuť v hube a radšej zabudnete, "o čom bola reč". Celé to vyzerá ako na objednávku - niečo schopné natoč, lebo budeš mať útrum.

Šampióni (2023)

Kto má rád športové filmy o lůzroch neobanuje. Pozrite si aj End Credits - Woody síce nie je Mozart, ale "brnkať" do kláves umí!