Červená, bílá a královsky modrá (2023) odpad!

Ako by povedal P.O. Hviezdoslav - "Šľak to traf do chlpatého ánusu, páč potom blbé dni jsú, sedíš si tak na hojdačke, a priateľ ťa zozadu načne!" ... sa čudujem, že tu ešte nikto okrem IKEA nemá inzerát na prdelnú vazelínu! Apropó... už sme sa zrejme dostali do štádia, kedy nám budú rozkazovať bukvy a lesby aké filmy máme pozerať. Ja som si to pozrel a je to odpad.

Twisted Metal (2023) (seriál)

Všetci grázli a svine v seriáli sú beloši. Agent Stone, starostka Raven, sekta s Kazateľom, dokonca aj Sweet Tooth nie je žiadny anjelik... kurz súčasnej doby. S prižmúreným okom má niečo s PS hrou spoločné akurát E10, ináč je to priemerné postapo s odfláknutou story a CGI. Taký deravý Twisted Ementál.

Zaklínač - Série 3 (2023) (série)

A ktorýže to bol ten Zaklínač...? Ten drsoň v kvádre, čo tancoval na tom plese...? Kebyže Marigold na záver prihodí baladu: "šuby-duby, šústajú ma do prdely", prihodím ★!

Jack Ryan - Season 4 (2023) (série)

Je to dobré, ale zo začiatku zamotané, jak keby to robil Nolan - prvé dve epizódy si z toho jalový kokot - ale od začiatku som tušil, kto z kladných postáv bude najvätší záporák - prečo to takto robia - vieš, že to bude kladná postava, "jakoby si to nečakal - moment Překvapení". Ale kdo má nakukané, jak my, vie kde je DER HUND ZAKOPANÝ! Keď táto sérka skončila - musím uznať, že všetky filmové časti sa mi lúbili vác (vrátane Afflecka!!!) A to už je čo povedať! Ešte niečo na margo Abbie Cornish (ktorú sme nevideli S02, S03... typujem liečenie, teraz sa zázračne vrátila, asi kvôli hypotéke): Ty si tak sprasatela jak prasce v chlieve, preboha, veď sa nemestíš do žiadneho obleku, ešte raz si pozri Sucker Punch, keď si sa nenapchávala pizzou! A Michael Peña jako TIP-TOP CIA 007 agent... to jako fakt?! Ten funny tlsťoch s nadváhou... WTF! Veď ten by nedokázal ubehnúť ani 100m bez poruchy srdca! Preboha, už obzadzujte niekoho iného do takýchto mexiko sračko rolí!!! Hrá sa to na velkú security action - pritom dobrá rozprávka pre deti! Na záver: všimnite si, všetci traja "búchači" cestujú len s mobilom, ale šaty pokaždé iné a vyžehlené jak od maminky!

Roboti (2023)

Námet bol síce jakš-takš originálny... ale kde zostal HUMOR - nie, moc som sa nezasmial! Keby mal toto v ruke Funes, asi by to vyzeralo ináč!

Deadloch (2023) (seriál) odpad!

Pre jedincov, ktorým trčí z prdele dúhová vlajočka. Arschloch... pardon Deadloch, totiž tvorí zdegenerovaná majorita lesbičiek a zvyšok sú buzeranti. O sympatickosti nejakej postavy sa preto ani nedá baviť.

Fabelmanovi (2022)

Na môj vkus až moc židácke. Súčasná Spielbergova tvorba stojí za košér prd!

Pappa Mia! (2023)

Bonton chcel byť originálny, tak ešte k trapnému filmu pridal ešte trapnejší distribučný názov! Madonna mia!