Denní směna (2022)

Keby to nemalo toľko hluchým miest, aj by sa mi to páčilo.

Tajná centrála (2022)

Podívaná pre decká (pardon, vo filme nasrane oponujú, že sú "young adults") kategórie do 8 rokov. Bruckheimerovi musela padnúť na hlavu hodne ťažká kláda, keď vyprodukoval tento 10. diel SpyKids. Poster zaváňa tak trochu podvodom, pretože Wilson plní vatu len na začiatku a konci. Kto čaká aspoň trošku vtipu, tak nečakajte, nie je tu. Hrá tu akéhosi klona "IronMana" c-čkovej kategórie (čo vlastne robí, sa nedozvieme - možno opravára bezpečnostných dverí, lebo má kurefsky originálny superhero nick - The Guard). Mmchdm, predpandemické predajné kvóty musí plniť aj VW, preto vám jeho (& NIKE) product placement vykole oči... (let see our awesome movie and don't forget buy our stuff).

Bullet Train (2022)

Na môj vkus až príliš nasilu überkůl preštylizované. Navyše ako bonus k tomu Joey King, ktorej xicht je pre mňa magneticky odpudivý aj keby si nasadila plynovú masku.

Sandman (2022) (seriál) odpad!

Ešte väčší GRC, než American Gods! Buzeranti všetkých krajín-spojte sa. "Výstrel" ejakulácia z Aurory! Poď sa mrdať do dúhovej prdele!

Predátor: Kořist (2022)

Asi som pozeral iný film, alebo hulil horší matroš, než zvyšok tunajšieho osadenstva. Keď sa tu nemálo užívateľov rozplýva nad prírodnou scenériou filmu a pritom sledujú film s Predatorom, kde sa 50min nič nedeje, niečo je špatne. Pripadalo mi, sa pozerám na prequel Tanca s vlkmi, a nie na Predatora. Pútavejší scenár by dokázal zosmoliť aj nebohý "znalec" Indiánov Karl May a za CGI medveďa by som posielal na galeje. Tento film nemá dokonca ani na toľko preklínané crossovery. Pre mňa zatiaľ jediným poctivým nasledovníkom jednotky sú Predators 2010.

Moloch (2022)

Môžete očakávať od holandkskej (niederlanden) hospodskej ožraleckej bájky z bírdekla (doslova - aby vám žena nevypičovala, že ste jej dojebali otlačený stolík) kvalitu?! Áno, keby! "Molochu, molochu, pojď do mého pelechu, a mou číči nech v postřehu"... to je taká básnička z Hviezdoslavových liet v Budapešti, keď rozmýšlal nad tým, či celý zväzok Oscarovej Akadémie nepošle do piče . Z filmu nie je cítiť žiadny Hollywood a o to sa nám hlavne jedná! Semeno vám z tohto zrovna nevystrelí, ale utřete si! Ale bude to hodně pomalé. V tom je ten problém. Film sa tiahne pomalšie jak dym z Vatikánu. Nie je tu gore, to nie je výčitka, ale proste vám to zaváňa "starým maslom". Plusom je záver, ktorý nenecháva (naozaj?) closed door! Moloch je tu prezentový ako.... povedzme to female - jakž-takž CGI postavička, na ktorú nezbylo moc peněz. V rámci holandských k(a)nálov je to "pomalobežka", na ktorú si za pár dní už nikto nespomenie.

Černé brýle (2022)

Dario už patrí do hrobu, a tam nech si natočí vlastné Inferno, nehodné majstra.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Trapošárna na N-Tú. Prosím vás už s tým prestaňte, kto sa má na tieto nové SW pičoviny pozerať?!

Starej chlap (2022) (seriál)

Preboha, to ale boli dialógy! Ktorý normálny dospelý človek takto "hlbokomyšlienkovite" rozpráva?! Akoby ste v psychologickej poradni rozoberali Siegmundove opusy a celé vám to pripadalo ako rozbor príručky o uspávaní hadov. Seriál mal síce prekukanú premisu, do 3 epizódy ok, potom nastáva psycho-sociálna-vzťahová fraška! Haviňovci, rottweilery -Dave and Carol, vyhrali cenu o najsympatickejší pár tejto sérky a tohto roku (vrátane výzoru)! (prečo im dáva Chase nemecké povely v intonácii Hitlera trochu zaváňa rasizmom a neni to vysvetlené). Obrovské sklamanie, neodporúča 11 z 10 kukateľov!

Starej chlap - Série 1 (2022) (série)