Průsmyk - Série 2 (2022) (série)

De hama Autria  i schoroch vercheteiden kön! Tud mi Leide!

Batman (2022)

Súčasný Batman je ako súčasný James Bond.  Všetko potápa Shakesperowská dramatika. Koho to preboha zaujíma?! Veď pre mňa je ešte lepší Burtonov Return.

Studio 666 (2022)

Nirvanu (kde Dave búchal na bubny) som bral jak-tak a od FF (kde Dave trsá na gitaru a spieva) poznám nejaké 2/3 fláky. Fandom spravil z filmu awesome očakávania. Hmmm... zostalo to na nejak na pol ceste - tak ako pri pokusoch Beatles. Chalani sú schopní v hraní, ale drevá v "hraní" (vyslovene mi trhal žily Pat - antiherec! Naopak Taylor je "born halywůd star"). Neodopriem tomu zopár tip-top situácií (Grohl vŕzga na varhanoch Richieho song Hello a ten ho vyfuckuje za plagiátorstvo) a samozrejme chvezda navyše je za MixMastera Johna Carpentera, ktorý sa tu na chvíľku objavil - a robil so synom podmaz k filmu. Vysoké hodnotenie u mňa vyhrala scéna s prepoleným Ramim pri šústání - motorovkou - bez CGI. Ako celok to beriem jak sympaticky amatérsky počin, na svoje si prídu fanúšikovia kapely & mjuziky (hoci neviem, že by hrali FF až takôj trash metal ako vo filme) a aj občasného "fun splatteru".

Projekt Adam (2022)

I'm too old for this disney family shit! Project Failed... Já a ty sme my, a my sme já, a budem spolu napořád!

Cesta ven - Volba (2022) (epizoda)

Hlavnú úlohu v tomto seriáli bude zohrávať "zvonec" Harolda Perrineau. V prvej časti pred zotmením síce ešte šerif vyzváňal jak bimbo, v ďalších častiach však zvonec záhadne zmizol. Nuž zazvonil zvonec... a dobrým recenziám je konec!

Pod rouškou temnoty (2022)

Vyzerá to hrozne amatérsky a lacno, a vskutku to aj je. Človek musí neveriacky krútiť hlavou, že "toto" si odbylo premiéru v kinách, a nie na nejakom doobednom free streame. Bez sentimentu treba dodať, že Lijámova éra starostlivého taťuldu a lovera je ouver, ako akčný dedula je skôr stelesnená trapnosť.

Bez východiska (2022)

Každý, kto robil (alebo aspoň raz držal v ruke) s klincovacou pištoľou a pozná jej tlakovú silu, sa musel urehotať k smrti. Cez pauzu to pustím kolegom v robote, aby neprišli o ten komediálny zážitok. Holt, amééérika. Film na zabitie nudy cez daždivé popoludnie.

The Morning Show - Série 2 (2021) (série) odpad!

Z pozeraľnej prvej sezóny sa z dvojky stala načančaná sračka. Venujeme sa covidu, voľbám, rasizmu, závislosti, zbohom príbeh. Hlavným topom je epizóda 3 - a úchvatný francúzák medzi afektovanou Reese a chodiacou botoxovou múmiou Margulies. Tvorcom prajem aby pokapali na koronu, a nie že dostali cenu Emmy.

Prokletí (2021)

Zatiaľ moja tohtoročná topka v horore. Zabahnené vidlákovo, temný les, cigánsky "holocaust", hmla ako v starých Hammer filmoch, jump scares, gore, polonahá Kelly. Brutalo Lakocinka.

Smrt na Nilu (2022)

Neznášam CGI, takže originál z 1978 je pre mňa TOP, má dokonca aj lepší casting.