Desierto (2015)

Pre všetkých tých, ktorí sú za radikálnejšie riešenie imigrantskej otázky! Jeffrey podal najlepší výkon od čias watchmanovského Komedianta. A na to mu stačila jediná veta: Welcome in the Land of Free!

Exorcista (2016) (seriál)

Aspoň to nie je taká fraška ako Outcast. (EDIT: druhá sezóna sa nedala dopozerať, otrasné)

Nouzový let (2016)

Отлично, товарищи! Občas som aj na popcorn zabudol...

Elle (2016)

Dráma - nie, thriller - už duplom nie. Psychologická hovadina o nadržanej puče. Týmto nad Verhoevenom definitívne lámem palicu. Podaktorí režiséri zrejú vekom ako víno, ale Verhoevenova tvorba od nového milénia je jak pokazené čučo z cukrovej repy.

Kvílení (2016)

Prosím vás, film nepozerajte v noci. Nie, že by ste sa od strachu posrali (z hororu totiž toto čudo moc nepobralo, to sa skôr zasmejete na debilite podaktorých postáv), ale vďaka hóóódne prepísknutej stopáži už v polovici začnete počítať ovečky a zaručene zadrichmete.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Hudsonov Greystoke s Lambertom oproti tomuto dominuje na všetkých frontoch.

Kevin si počká (2016) (seriál)

Panebože to bolo čo??? Pilotná časť vás má navnadiť, ale nie odpudiť! Kevin ako bývalý fízel poriada párty k dôchodku a dcérenka mu predstaví snúbenca - druhého Sheldona. Nič mi tam nepripadalo vtipné, a mám tušáka, že toto dlho nevydrží! Ešte oprobujem druhú časť, ale pochybujem...

Compadres (2016)

Ten vložený budget sa tvorcom určite vráti, ale... Nie je to zlý film, len je to akurát celé zopárkrát prefiltrované z toho, čo ste už videli v lepšom prevedení. Buddy duo je v pohode, z fórikov síce nejdete do kolien, ale aspoň nie sú trápne. Škoda tej zápletky, ktorej pointu musíte uhádnuť v momente (bohužiaľ je to na začiatku filmu). A neviem, či sú ešte stále v móde spomalovačky... K môjmu potešeniu je rating určený pre vyššie vekové kategórie (ale nečakajte žiadne brutalo) - scénka so scanerom ruky mŕtvoly patrila k tým lepším. A samozrejme, na záver nesmie chýbať klasický Mexican Standoff - vedeli ste vôbec, že tento výraz je už aj vo Wikipedii? Cakom prásk: každopádne si Mexičania týmto nespravili ostudu - tipujem, že pri scéne na US-MEX hraniciach bol standing ovation. Comprende cabron?!

ARQ (2016)

Nízkorozpočtové sci-fi od Netflixu o paradoxe časovej slučky, kde sa spočiatku obyčajná vykrádačka mení na boj o stroj času. Bolo zaujímavé sledovať, čo sa pri každej ďalšej "opakovačke" zase poserie a ako na to zareagujú zúčastnení. Plné a zaslúžené 3*.