Red (2010)

Příjemná a svižná zábavná akce se skvělým hereckým obsazením. Já se moc bavil..

Pozemšťané (2005)

Pro mě velmi silný a dobře zrežírovaný dokument. O jeho obsahu by se dali vést sáhodlouhé debaty. Ve zkratce...je smutné, že i v 21.století se lidé stále chovají bezohledně a barbarsky ke zvířatům a jedno či se jedná o dobytek nebo mazláčky! Dokud nedojde k systémovým změnám, změnám v zákonech apod není šance na větší změnu. Protože člověk je od přírody bezohledný a sledující jen své blaho. Já sám "bohužel" maso jím, a to málo co mohu udělat tak si kupuji maso i vejce pouze z bio-farem u kterých vím jakým způsobem se s zvířaty zachází!

Kravaťáci (2011) (seriál)

Naprosto skvělý seriál s vynikající ústřední dvojicí (casting by zasloužil prémie za výběr herců pro hlavní i vedlejší role). Zábavné, inteligentní a chytlavé! Zatím po 7.díl 1.série 95% ! ! !

Zelená zóna (2010)

Technicky skvěle zvládnutý film, ale pro mě tak nějak "sterilní". Nechci použít výraz nudný, ale nějak mě to nedostalo..

Transformers 3 (2011)

Tak já vám nevím..Baye mám moc rád,je to nejlepší akční režisér pod sluncem,o tom není pochyb. Jeho poslední počin T3 je pro mě zklamáním? Proč? Asi tak..efekt na diváka už není takový jako u jedničky kdy jsme v kině nechali spocená kolečka,sice vše krásně vypadá,vybuchuje (i když nemusí) ale chybí tomu určitá dávka nápadu a originality (tím nemyslím Shockwave pojídající mrakodrap). Vizuál je povedený,hudba taktéž,i když některé srdcervoucí melodie si mohl odpusti :-). Logika dostává tentokrát brutálně na prdel! Ve městě je 50 mariňáků,9 Autobotů,ale nikdo není sto zničit ten nejdůležitější "pilíř" čímkoliv po ruce (bazuky,kulomety,granáty,kámen,kladivo cokoliv) i když není ničím chráněn. Uvěřitelnost šla zhulená spát k sousedovi, scény jsou tak překomplikované a "dementní" že to ani hezké není. Carly i v bitvě století stále vypadá jako z obálky,bílý oblek bez jediné šmouhy,to stejné platí o pleti a skvělém účesu. Takže jednu hvězdu za efekty,jednu za pár povedených vtípků a půlku poslední na Mercedes AMG :-).

Box (2009)

Nemastné,neslané...vynikající nápad,slušné herecké obsazení..ale překombinovanost a konce to zabíjí..škoda...velká škoda.Za 3*

Zdrojový kód (2011)

Musím pochválit režiséra za to jak se porval s tématem na 20 stránek a dokázal z něj udělat vynikající 1,5 hod thriller! Vcelku originální námět,skvělá volba hlavního hrdiny,Jake hrál skvěle,hudba,střih...prostě vše. Trošku mě mrzí hollywodský" happy-end,ale kromě toho nemám filmu právo nic vytknout! Bavil jsem se..silné 4*.

Green Lantern (2011)

Film jsem shlédl díky tomu že mě kamarád upozornil na že si stáhl nový film. Kouknu na csfd,vidím hodnocení 61%...tak si říkám že to bude zase blbost. A ono ne :-). Velmi příjemně sem se bavil,film utekl rychle,nebyli nikde hluché pasáže,herci hrají skvěle, casting zaslouží 1* (zvlášť za Blake Lively která je neuvěřitelně sexy :-)),skvělé triky,dobrá hudba i kamera. Děj klasicky komiksoidní takže mu nemám až na pár drobností co vytknout. Pokud se chcete podívat na zábavný a svižný film kde mají panové (B.Lively) i dámy (Ryan) na co koukat tak to berte všemi deseti!

Crash (2004)

Úžasně natočené drama,které z vás nenásilnou formou dostane emoce ať chcete nebo ne :-). Pro mě obrovské překvapení..vůbec nic jsem o filmu nevěděl a o to víc mě překvapil. O hereckých výkonech,režii nebo úžasné hudbě nemá ani smysl mluvit!

60 sekund (2000)

Lepší 3*. Film má skvělý soundtrack,režie je slušná,Cage hraje solidně,všude jezdí spousta nádherných aut..hmm..no a co že scénář je dementní..já se bavil.