Lady XXL (2006) odpad!

Sledoval jsem tento film s přítelkyní což je jediný důvod proč sem ho nevypnul po 5 minutách. Za prvé..film je opravdu,ale opravdu špatný...hrozně stupidní scénář, herecké výkony na poměry filmu relativně slušné. Ale hlavně dějová linka, která se točí kolem obézní prasnice, která je díky své váze odstrkovaná a neúspěšná. Poté co odjedou na jakousi dovolenou kde jsou všichni u vytržení z jejich kyprých tvarů "nabere" na sebevědomí a odvaze a na jednou je ve všem úspěšná,točí se kolem ní ebenoví krasavci apod. Nemám nic proti silnějším ženám, i když partnerka má 42 kg...baletka,no :-),ale ospravedlňovat úmyslnou obéznost a nezdravou tlouštku je na mě trochu moc. Žený štíhlé a sportující jsou ve filmu zobrazeny jako nejisté,nemocné a nesebevědomé bytosti! Takže už z toho důvodu nemohu a ani nechci dát filmu jedinou *. Btw. když jsem si našel obrázek "režisérky" potvrdila se má doměnka že se jedná o "korpulentní" černošku která si svým filmem snaží léčit své mindráky...tak hodně zdaru.

127 hodin (2010)

Pro mě menší zklamání..očekával jsem asi něco víc. Hodnocení řekl bych přehnané..na to jaký je to námět jsem očekával něco "syrovějšího" co by mě více vtáhlo do děje. Je to slušně zahrané,ale na můj vkus to ubíhalo pomalu a nudilo.

Souboj Titánů (2010)

Čekal jsem to na základě zdejších komentů a hodnocení horší :-). Originál mám rád,i když samozřejmě není technicky na takové úrovni a některé momenty dnes působí více než úsměvně,na druhou stranu např. souboj Perseuse s Medůzou je tam úžasný! Kažpodádně tento film je koukatelný,vizuálně zajímavý, Sam mi přišlo že malinko přehrává, hudba skvělá...jen ty dialogy jsou hrozně klišovité a rádoby hrdinské. Zklámáním je pro mě naprosto nevyužitý potenciál Krakena :-(. Jinak za mě příjemné 3*.

Poldové (2010)

Ať si každý říká co chce tento film mi dal přesně to co jsem chtěl! A to pořádnou dávku drsného humoru, kulervoucích hlášek a spostu zábavy! Bruce nezklamal,jeho xicht by si měl dát patentovat a Tracy ostudu nedělá...a Seann je prostě na zabití :-).Hodnocení: 80%

Californication (2007) (seriál)

Kdybych mohl dát 6* tak jsou tady! Můj nejoblíbenější seriál! Duchovny hraje tak jako by ani nehrál..prostě žije a já mu to věřím. Neuvěřitelné množství naprosto luxusních hlášek a báječných situací. Hank rulezzzzzzzzzzz!!!!! Hodnocení: 100% . . . . . . . . . . . . . . . "Co budeš dělat později? Ehm,já nevím... Myslel sem,že bych začal den suchým toastem s půlkou grapfruitu,oprášil starej počítač, napsal 10 stránek,možná si šel zaběhat...ale možná si ho jen vyhoním a půjdu zpátky do postele."

Kult hákového kříže (1998)

Pro mě vynikající film který se nebojí mluvit o nepříjemných tématech jako je rasismus. Podává to tak nějak logicky a srozumitelně bez velké dávky moralizování a poučování. Norton famózní!!! Hodnocení: 85%

500 dní se Summer (2009)

Díval jsem na tento film s přítelkyní..a ona v polovině usnula :-). Je to příjemný film,který rychle uteče,herci hrají tak jak mají..celé je to fajn,ale tak nějak mi nic v hlavě nezůstalo a nemám důvod si to pustit znovu. Dobrá jednohubka. Hodnocení: 65%

Donnie Darko (2001)

Velmi zajímavý film,který není možno si vyložit jedním způsobem. Že je natočen skvěle o tom žádná, herecké výkony taktéž vynikající, scénář velmi zajímavý a komplikovaný. Myslím,že to není film pro každého... Na druhou stranu mě nepřipadá až tak úžasný aby se stal kultovním. Ale je možné že po druhém zkouknutí budu mluvit jinak :-). Hodnocení: 75%

Nezvratný osud 3 (2006)

Pro mě zklamání. Nečekal jsem nic moc,ale skutečnost mě zklamala. Nemá tu potřebnou dávku zábavnosti,vynalézavosti a černého humoru jako u jedničky. V tomto díle lidé umírají ne po nenápadném zásahu smrti,ale dílem neuvěřitelně překombinovaných a těžko neuvěřitelných náhod (viz. solárium,skladiště atd..). V ději je i spousta nelogičností co se týká chování jedinců..takto by nereagovali ani lidé s inteligencí 80. - 30% -

Jak vycvičit draka (2010)

Nebýt tak vysokého hodnocení na csfd, tak bych tento animák nikdy neviděl...a udělal bych...ŠPATNĚ! Tak dobře jsem se u animovaného filmu dlouho nebavil!! Vynikající animace,skvělá hudba,vtipné dialogy,příjemný i když čitelný příběh. Nemám co vytknout 5* (9/10)