Jackass: Film (2002) odpad!

Američani jsou možná z toho vyplesklý a děsně vysmátý. Já ale ne!

Jamie Oliver: Roztančená kuchyně (2002) (pořad)

Asi nejlepší kuchařský seriál s docela sympatickým týpkem, s kterým není nuda ani při vaření. Nejsem ženská, a i přesto si mám chuť pustit v neděli ráno seriál, kde nějakej týpek vaří labužnické delikatesy z anglické kuchyně. Bravo!!!

Juanin zázrak (2002) (seriál)

Hvězdička za krásnou Norkys Batistu....

Prostě sexy (2002)

Prostě sexy je podle mě nejhorší Cameronin film. Jedna z nejtrapnějších komedií v které, kdy hrála.

Rabbits (2002)

Typicky Lynchovská tvorba, kdy nikdo nic nechápe a přitom nás to svým určitým kouzlem přitahuje a zajímá. Jeho nejlepší dílo to ale rozhodně to není. 75%

25. hodina (2002)

Edward Norton je prostě Edward Norton. Nemohu si pomoct ale obsazením tohoto herce v jakémkoliv filmu z něj udělá nadprůměrný snímek. Ani u 25 hodiny tomu není jinak. Skvěle natočené drama o posledních dnech před cestou do vězení je dokonale zrežirováno s vynikajicím scénářem. Spojení Norton a 5 hvězdiček opět dokonale sedí.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Tenhle film je podle mě hodně rozporuplný. Je to určitě zajímavé sci-fi ale musím se přiznat, že mě to občas i docela pěkně nudilo. Některé scény jsou ale opravdu výborné a hodně citlivé, kdy jsem jen sledoval obrazovku a dojatě kroutil hlavou jak je něco takového možné. Úplně nejlepší je ten konec.Nemám slov, totálně mě dojal a ve výsledku zvednul můj celkový dojem z tohoto Spielbergova díla. Být to o puůl hodiny kratší byl by to pro mě jeden z nejlepších filmů.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší válečný seriál všech dob a jeden z nepřekonaných klenotů.

Cesta do fantazie (2001)

Jedním slovem - nádhera. Cesta do fantazie je pro mě ponaučení, že o japonské filmy se budu intenzivnějc zajímat. Ne vše je totiž jako Pokémon :-) 100%

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Další Ridleyho film a opět další filmová lahůdka. Tentokrát tu máme čest s válečným dramatem zachycující boje v Somálsku. Výborní herci, výborná kamera a ještě lepší zvuk. Filmový zážitek, který vám v hlavě zůstane pekělně dlouho.