Dějiny násilí (2005)

Nečekaně zajímavý film s opravdu hodně dobrou zápletkou a překvapivým koncem. Dějiny násilí se mi moc líbily a je to jeden z mála filmů, který mi zůstal v paměti hodně dlouho po shlédnutí a pro mě jeden nejlepší Viggův film.

Dej si pohov, kámoši (1993)

Příjemná vánoční komedie se vším co k ní patří. Výborná dvojice znepřátelených staříků v podání Waltera Matthau a Jacka Lemmona, kteří svádějí sousedský boj o dámu z okolí.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Z takovýhle filmů už jsem naštěstí vyrostl a Keanu se asi zbláznil, že bere takovéhle role. 45%

Děti (2008)

Zajímavé ale neuvěřitelně ujeté. 50%

District 9 (2009)

Film s naprosto neuvěřitelným tempem a nasazením od první minuty až do konce. Mimozemská jizda se vším všudy. 100%

Disturbia (2007)

Film jako Disturbia mi už hodně dlouho chyběl. První hodinka je spíš teenagerovská komedie, závěr filmu zase naopak thriller jak vyšitý. Shia LaBeouf má charisma na rozdávání a tak táhne celý film, aniž bych se u něj nudil. Úplně nejlepší je ale závěrečná půl hodinka, kdy dochází na lámání chleba. Film mě prostě bavil, Shia je neuvěřitelný talent a i když je už příběh docela ohraný, jsem spokojen a dávám 5 hvězdiček.

Dívka ve vlaku (2016)

Trochu horší "Zmizelá" ale pořád velmi povedené drama. 80%

Dobrý Will Hunting (1997)

Dokonalej film se začínajícím Mattem Damonem, který si tenhle film doslova užívá a z jeho hereckého projevu je to dost znát. Výborně mu sekunduje Robin Williams a Ben Affleck. Spolu s Čistou duší dva unikátní bezkonkureční filmy o vyjimečnosti a genialitě člověka.

Dokonalá vražda (1998)

Přesně tahle role Michaelovi sedla jako ulitá. Film ve kterém může uplatnit své charisma seběvědomého hajzlíka. Film má výborný námět a celé filmové zpracování se mi moc líbilo. Napínavé, tak trochu ulítlé a zároveň hodně mrazivé.....

Dokonalý trik (2006)

Dokonalý trik je opravdu hodně povedený a originální film z kouzelnického prostředí. Je skvěle obsazen a jednotlivé postavy odvádějí ve filmu vynikající herecké výkony. Přesto si nemůžu pomoct, ale mě ve filmu něco k dokonalosti chybělo. Chybělo mi v tom trochu více lidskosti a myslím, že i scénář mohl být zvládnut lépe, jelikož mě opravdu na chvilku místy přepadla nuda. Přesto ale musím tento film všem doporučit, protože lepší film o kouzelnících budete asi těžko hledat.