Je s námi konec? (2016)

Ozvezovna faktů, které už nejspíš všichni víte.

Král rybář (1991)

Dost mě nebaví to mizející hodnocení tady.O komentářích nemluvě.

Starsky & Hutch (2004)

Ani jeden z herců mě nijak zvlášť nebaví, samozřejmě až na Juliette Lewis a její sladkej nosík.Celkove mě baví,co tahle ženská v reálu dělá a v devadesátých hrála ve filmech,z nichž většinu má snad každý v oblibe,i když tady je jen bezvýznamná putka bez zajímavějšího projevu. Přesto tenhle film je celkem dobrý výfuk, jednou za čas skutečně dobrej vypínač. Dost mě překvapilo, že po letech funguje o půl hvězdičky.Takze palec nahoru.Treba se to zase změní, nýbrž dnes mi přišel fine.

Black Books (2000) (seriál)

IT crowd je přirozený vývoj událostí, přesto silné čtyři za solidní rozjezd kvalitního britcomu.Je to prdel na jedno použití.

Pustina (2016) (seriál)

O půlnoci jsem po šichtě zalehl do Pustiny a kolem osmý ráno jsem nechápal jak rychle uteče deset minut. Je to naprostý skvost v české kinematografii, v české serialove tvorbě absolutní špička.Jako zanrovka zcela neochvějně. Případy 1.oddělení nakously koláč faktického přesvědčení, ze máme sposty výborných režisérů ,ale pracují pod parou nesmyslných kycovitych sracek bez obsahu,formy i ducha.Něco žrát prostě musí. Pan Hulik už potvrdil kvality a obhájil svůj debut .Všichni jsme v očekávání. Všichni ,na které Hulik cejchuje své iniciace věří, ze česká serialova tvorba získává spád a nový rozměr. Velké díky HBO za prvotřídní základnu, která dává vyniknout tak mimořádnému talentu pana Hulika.Let's go!!!!!!!!

Případy 1. oddělení - Série 1 (2014) (série)

Musím vážně uznat, že serial má spád, logiku,dokonce i vtip.Prvních šest dílů vážně nadprůměr,což potěší, i když jsem si říkal, že se strukturalne dostáváme do rutiny,která nikdy není dlouho zajímavá.Ale dál,úplně doslova na jedné lopatě, seros dostává takovej náboj a takovou dávku nevyhnutelnosti ,že drží pohromadě tak atraktivne a pevně jako pohled chlapskejch ziradel na rozrechtany upoceny čtyřky cvicitelky fitboxu bez podprdy. To ty voci prostě nevodlepis.

Království (1994) (seriál)

Riget samozřejmě miluju komplexně .Obě série baví nadmíru ,škoda ze ta třetí plánovaná uz nevyšla.

Mlčení (2016)

Samozřejmě Scorseseovsky vabne barevné a precizní nikoliv tématicky. Za prvé me to nezajímá a za druhé za prvé ovlivňuje další za nějakécislo.Jestli rozumíte. Jsou rozhodně látky, kde by se mistruv rukopis otiskl mnohem zajimaveji. Přesto natočil,pro me ,nejzasadnejsi filmy ,které mi urcily hranici vkusu .Přesto respekt.